Přešlapy III (4) Manželství je ta nejkrásnější věc

Přešlapy III (4) uvidíte článek Foto: Přešlapy III (4) uvidíte článekFoto: Prima

V příštím díle 27.9 od 21:20 uvidíte: Johana s Petrem se chtějí vzít v Karlových Varech a pozvali celou partu. Svatba se některým z jejich přátel zdá hodně unáhlená. Také Johaninu otci – bohatému developerovi. Adam má jít Petrovi za svědka, ale pohádají se...

V příštím díle 27.9 od 21:20 uvidíte: Johana s Petrem se chtějí vzít v Karlových Varech a pozvali celou partu. Svatba se některým z jejich přátel zdá hodně unáhlená. Také Johaninu otci – bohatému developerovi. Adam má jít Petrovi za svědka, ale pohádají se. Nakonec by stejně svědčit nemohl, odvolá ho mnohem důležitější povinnost.

 

Karolína má pocit, že se její vztah s Davidem zlepšuje. Jenže pak jí dojde, že David je a vždycky bude ženatý hlavně se svou prací.  Dívejte se na další pokračování seriálu Přešlapy v pondělí 27. září ve 21.20 na Primě.


JohanaPetrem a přáteli už se nemohou dočkat svatby v Karlových Varech. Někomu se sice zdá unáhlená, ale to je nakonec věc snoubenců. Zato Johanin otec, bohatý developer, má jasno. Petr je balík a jde po jeho penězích. A svůj názor taky jasně řekne jak Johaně, která se mu vysměje, tak i Petrovi. Ten začne váhat. Opravdu je pro Johanu ten pravý? Je správné, aby se kvůli němu rozhádala s otcem? Nehodil by se k ní víc její bývalý přítel Daniel, který je náhodou taky ve Varech? Nebo je to celé jenom zkouška, aby dokázal, že si žabák zaslouží princeznu? 


David umí užívat dne a v Karlových Varech to jde samo. Dokonce začne přemýšlet, že by se sem s Karolínou přestěhovali. Ta se nestačí divit, jak se David překonává, přetrpěl kvůli ní i Labutí jezero. Karolína si najednou nemůže vzpomenout, proč se s ním chtěla rozejít. Ale co Marek? Štěstí že existuje e-mail, tím se dá všechno vyřešit rychle a jednoduše. Jenže Marek si pro odpověď přijede osobně. Co na to David? Když ho Karolína nejvíc potřebuje, odjede do Prahy. A ona si uvědomí, že její manžel vždycky byl a bude ženatý především se svou prací.


Adam neví, jestli by Radka měla na svatbu do Varů jet. Ona ho ale uklidňuje, že je jen těhotná. Adam má v lázeňském městě konečně čas s Petrem si na rovinu promluvit
a přesvědčit ho, že možná dělá chybu. Petr se naštve a už ho nechce za svědka. Adam má ale čas promluvit si i s Johanou. Pochopí, že jí asi křivdil. Snaží se napravit, co pokazil, ale nakonec ho zaměstná úplně jiná povinnost.

reklama