Přešlapy III (5) Konečně spolu

Přešlapy III (5) uvidíte článek Foto: Přešlapy III (5) uvidíte článekFoto: Prima

V příštím díle 4.10. od 21:20 uvidíte: Adam má krásného a zdravého syna, ale chybí mu Radka. Ne že by ji neměl vedle sebe, ale najednou se z ní stala posedlá matka, která se chová jako šílenec. David se odstěhoval od Karolíny a podal žádost o rozvod...

5. díl
Konečně spolu!


Adam má krásného a zdravého syna, ale chybí mu Radka. Ne že by ji neměl vedle sebe, ale najednou se z ní stala posedlá matka, která se chová jako šílenec. David se odstěhoval od manželky a podal žádost o rozvod. Chce se rozejít v dobrém, ale Marek Karolíně radí, aby se snažila z rozvodu vytřískat co nejvíc. Johana s Petrem se vrátili z úžasné svatební cesty a musí řešit první manželské problémy. Patří k nim i tchýně – Petrova matka –, která se k nim nastěhovala. Dívejte se na další pokračování seriálu Přešlapy už v pondělí 4. října ve 21.20 na Primě.


Adama se konečně stal táta, ale spokojený není. Chybí mu sex. Do jeho manželské postele se totiž nastěhoval syn. A pokud to bude záležet na Radce, vyleze z ní až v osmnácti. Stala se z ní úzkostlivá matka, kterou zajímá jediné – dítě. Nechce se od něj hnout a chová se jako šílenec. Adam si uvědomuje, že na syna žárlí. A přemýšlí o tom, co mu říkal David: Skončí sex, skončí manželství? 


Johana
Petrem se vrátili z úžasné tříměsíční svatební cesty a hned je zaskočily první manželské problémy. Největším je Johanina tchýně, které Petr neuváženě navrhl, že může bydlet s nimi. Takže si Johana líbánky moc neužívá. Petr se totiž před maminkou ostýchá. Navíc ví, že má šestý smysl objevit se v jeho ložnici v nejméně vhodnou chvíli. Maminka má kromě toho i podivnou zálibu luxovat ve tři hodiny v noci. Johana si tak neužije ani sexu, ani spánku.


David
se odstěhoval od manželky a podal žádost o rozvod. Rád by se však rozešel v dobrém, nechce dělat problémy. Marek ale Karolíně radí, aby z rozvodu vytřískala co nejvíc. Karolína ho poslechne. David ztratí trpělivost a místo klidného rozvodu začíná „válka Marešových“. Z  přetahování o děti těží nejvíc chůva Ilona, která se seznámila s pohledným trenérem Liborem a má své vlastní plány.

reklama