Přešlapy III (6) To nebylo v plánu

Přešlapy III (6) uvidíte článek Foto: Přešlapy III (6) uvidíte článekFoto: Prima

V příštím díle 11.10. od 21:20 uvidíte: Válka Marešových se začíná přiostřovat. Karolínu podněcuje Marek, Davida tlačí do nekompromisního jednání jeho právnička Saša.

Radka přijde na to, jak pomoct Adamovi, aby našel cestu k Matýskovi. Bude se mu to hodit, protože ho vyhodili z práce a on se stane tatínkem na mateřské dovolené. Johana s Petrem šli do televizního pořadu, který zkoumá, jak se k sobě hodí jednotlivé páry. Nevedli si zrovna nejlíp. Válka Marešových se začíná přiostřovat. Karolínu podněcuje Marek, Davida zase tlačí do nekompromisního jednání jeho právnička Saša. Uvidíte už v pondělí 11. října ve 21.20 na Primě.  


Adam
se cítí odstrčený a zbytečný. Přál by si, aby s Radkou byli zase tak v pohodě jako předtím, než se narodil Matýsek. Nakonec je to Radka, která Adamovi pomůže, aby k Matýskovi našel cestu a neviděl ho především jako terminátora jejich vztahu. Adamovi se praktická rodičovská cvičení budou hodit dřív, než by tušil. Kvůli reorganizaci ve firmě přijde totiž o práci. A tak se z něj stává tatínek na mateřské dovolené, který místo rockových kapel poslouchá stupidní písničky na podivném kurzu. A z Radky se stává pracující matka, která se snaží nevolat domů každých pět minut.


Petr
Johanou přežili pobyt Petrovy maminky a čeká je další náročná zkouška. Petr se nechá ukecat a s Johanou se zúčastní soutěže, která testuje, co o sobě navzájem páry vědí a jak se k sobě hodí. Houdkovi dopadnou katastrofálně, Petr si nevzpomene ani na Johaninu oblíbenou písničku, natož na datum narození. Nemůže si vzpomenout ani na to, co na něm Johana vlastně vidí. A začne přemýšlet, jestli je dobře, že právě oni dva jsou spolu.


Válka Marešových se přiostřuje. Zatímco Karolínu podněcuje Marek, aby svého budoucího exmanžela pořádně oškubala, Davida zase tlačí do tvrdého jednání jeho právnička Saša. A má k tomu odzbrojující argumenty, kterým David snadno podlehne. A čím dál víc si uvědomuje, že Saša je nejen velmi nekompromisní a schopná právnička, která si umí prosadit svou, ale taky velmi atraktivní žena. A že nezná nic lepšího než si s tak krásnou

a vášnivou ženou „nosit práci domů“.

reklama