Přešlapy III (8) Druhá šance

Přešlapy III (8) uvidíte článek Foto: Přešlapy III (8) uvidíte článekFoto: Prima

V příštím díle 25.10. od 21:20 uvidíte: Majitel domu, v němž bydlí Adam s Radkou, zemřel, a dům jde do dražby. Jenže oni nemají tolik peněz, proto hledají nové bydlení.

Majitel domu, v němž bydlí Adam s Radkou, zemřel, a dům jde do dražby. Jenže oni nemají tolik peněz, aby byt koupili, proto hledají nové bydlení. A aby toho nebylo málo, k Adamovi se po letech přihlásí jeho otec. Karolíně je bez Marka líp.

 

Alespoň se to snaží sama sobě vsugerovat. A taky se snaží smířit s tím, že David má poměr se svou právničkou Sašou. Petr by chtěl, aby byl vztah s Johanou takový jako před svatbou. Co pro to ale udělat? Uvidíte už v pondělí 25. října ve 21.20.


Majitel domu, v němž bydlí Adam s Radkou, zemřel, a dům jde do dražby. Jenže oni nemají peníze na jeho odkoupení. Proto hledají nové bydlení. Radce se z oblíbené čtvrti nechce, ale Adam se vidí v baráčku někde kousek za Prahou. Aby toho nebylo málo, k Adamovi se po letech přihlásí jeho otec Filip. Jenže Adam ho v návalu vzteku vyhodí, nemůže mu zapomenout, že ho otec kdysi opustil. Když spolu muži bojují, ženy zachraňují. Dokážou Adama přesvědčit, aby si poslechl tátovu zpověď? Dá svému otci druhou šanci?

 

David konečně pochopí, co pro něj znamená právnička Saša i ten báječný sex, co spolu mají. Omluví se jí a ona ho znovu vezme na milost. O jejich poměru se dozví i Karolína. Tvrdí, že jí to nevadí, ale jistá si tím úplně není. A taky si denně opakuje, že jí je líp bez Marka a snaží se to sama sobě vsugerovat. Jedním si je ale jistá – už se nechce s nikým seznamovat. I kdyby u dveří zazvonil pan Božský, nezavadí o něj ani okem. Co když se ale doopravdy ozve zvonek?


Petr
by chtěl, aby vztah s Johanou byl zase takový jako před svatbou. I ona si uvědomuje, jak se kvůli té šílené televizní soutěži odcizili. Co pro to ale udělat? Petr se Johaně omluví, že četl její e-maily, a ona se mu zase omluví, jak se o něm vyjadřovala. Zdá se, že konečně překonali tu vzdálenost, která je poslední týdny dělila, a zase se sblížili. Pak ale Johana odjede s kolegy z fitness centra na firemní akci mimo Prahu. A po divokém mejdanu v hotelu skončí od Petra mnohem dál, než původně zamýšlela.

reklama