Přešlapy III (9) Budeš mi moc chybět

Přešlapy III (9) uvidíte článek Foto: Přešlapy III (9) uvidíte článekFoto: Prima

V příštím díle v pondělí 1. listopadu ve 21.20 uvidíte: Adamův otec půjčí Adamovi a Radce peníze, čímž vyřeší jejich dilema. Nechají dům domem a koupí svůj stávající byt. Adamovi se koupě podaří jen tak tak, na aukci doběhne na poslední chvíli...

Adamův otec půjčí Adamovi a Radce peníze, čímž vyřeší jejich dilema. Nechají dům domem a koupí svůj stávající byt. Adamovi se koupě podaří jen tak tak, na aukci doběhne na poslední chvíli...


Johana se rozhodla, že Petrovi o svém přešlapu nic neřekne. Dohodli se, že začnou znovu a snad konečně lépe, a ona to nechce zase pokazit. Karolína se snaží smířit s tím, že David je šťastný se Sašou, zatímco ona zůstala sama. Ani jeden z přátel se ale nemůže smířit s tragickou událostí, která ovlivní životy jich všech. Uvidíte v pondělí 1. listopadu ve 21.20.


Adamův otec půjčí Adamovi a Radce peníze, čímž vyřeší jejich dilema. Opustí myšlenku na dům a koupí svůj stávající byt. Radka je šťastná jako blecha, o dům nestála a z jejich bytečku se stejně nechtěla stěhovat. Udělala by to jen kvůli Adamovi. Adamovi se koupě podaří jen tak tak, na aukci doběhne doslova na poslední chvíli. Je hodně překvapený, když mezi přihazujícími lidmi vidí Davida. Alespoň mu má kdo půjčit peníze na desetiprocentní kauci.


Johana
s Petrem se dohodli, že zapomenou na všechna nedorozumění, začnou znovu
a snad konečně lépe. Petr začíná doopravdy věřit tomu, že ho Johana opravdu miluje,
a ona je ráda, že ji už Petr nesrovnává se svou první ženou. Johana nechce tu křehkou rovnováhu zase pokazit, proto se rozhodne, že Petrovi neřekne nic o svém přešlapu na firemní akci. Ostatně – nebyl by ten pravý čas založit rodinu?


David
je spokojený ve vztahu se Sašou a spolu s kvalitním sexem má i plnou hlavu nápadů jak vhodně investovat peníze. Nebylo by špatné koupit Adamův a Radčin byt a pak ho výhodně prodat nebo pronajmout. Když ale na aukci potká Adama, zruší svůj příhoz a nechá byt vyhrát jeho. Karolína se snaží smířit s tím, že David je šťastný se Sašou, zatímco ona zůstala sama s dětmi. Jde to ale těžko, obzvlášť když vidí všude kolem sebe jen spokojené páry. Ani ona, ani ostatní přátelé se ale nemůžou smířit s tragickou událostí, která je zasáhne jako blesk z čistého nebe.

reklama