Radka dostala kopačky od mladíka, nabrnkla si tedy "staříka"

Přešlapy z 10. dílu Foto: Přešlapy z 10. díluFoto: Prima

S Radkou se rozešel o deset let mladší kluk, a tak si začala s o patnáct let starším pánem. Jana se dozvěděla, že ji Petr podvádí a rozhodla se, že to tak nenechá. Karolína si před snobskými přáteli zapálila jointa marihuany a nechala se tetovat...

Jedenáctý díl začal zdánlivě uvolněnou večeří pro přátele u Davida a Karolíny. Na rozdíl od Davida, který se dokázal hodiny bavit o víně, chůvách a drahých dovolených, Karolíně začaly tyhle snobské řeči lézt krkem a přede všemi si zapálila jointa marihuany. O pár dní později si dokonce nechala na záda vytetovat ještěrku a vyházela všechny své drahé šaty. David nevycházel z údivu.

Radka začala mít s o deset let mladším Danym první spory. Danymu vadili její "staří" přátelé a jí zas jeho kamarádi "puberťáci". Dany se s Radkou kvůli tomu rozešel.

Adam a Petr dostali pozvánku na třídní sraz. Když se dohadovali, jestli na něj půjdou, svěřil se Petr Adamovi, že podvádí manželku s kolegyní Aničkou. I když měl černé svědomí, chodil si po práci užívat k ní domů a Janě lhal, že musí být v zaměstnání déle. 

Radka se sešla s Adamem a poprosila ho, jestli by nemohli být kamarádi. Adam ji požádal, jestli by ho nedoprovodila na třídní sraz. Radka za sebe ale poslala Karolínu a dorazila později. Adam chtěl sbalit spolužačku Lucku, o které věděl, že je rozvedená. Sama mu ale řekla, že její manželství skončilo, protože svého muže podvedla. Se ženou.

Adam si šel s Karolínou na záchod zakouřit trávu a při tom jí řekl, že Petr podvádí Janu s Aničkou. Karolína to pak řekla Janě. Radka, která na večírek dorazila později, se nechala sbalit Adamovým sedmačtyřicetiletým učitelem češtiny. Z dalšího rande s ním ale utekla.

Když o pár dní později Petr Janě volal, že se zdrží v práci, bylo jí jasné, že lže. To se jí potvrdilo, když vytočila číslo k Petrovi na pevnou linku do práce a jeho kolega jí oznámil, že Petr už odešel. Rozjela se proto i se synem Adámkem za Aničkou. Zastihla Petra, jak se s ní líbá u branky. K jejich údivu se k nim přiřítila a se slovy "Jsem zvědavá, jak se ti to bude líbit, holčičko!" jí vrazila do ruky malého syna Adámka. Petr se nestačil divit. 

Dají Petr a Jana své manželství zase dohromady? A co Adam a Radka? A nepřekročí Karolíniny výstřelky hranice Davidovy trpělivosti?

Nenechte si ujít další díl Přešlapů – ve čtvrtek ve 22:05 na Primě

reklama