Radka odjíždí do Německa, Jana hází dortem. To jsou Přešlapy

Přešlapy, Zuzana Norisová, Radka Foto: Přešlapy, Zuzana Norisová, RadkaFoto: Prima

Radka je těhotná a není jisté, že s Adamem. Jana se opila na Davidově firemním večírku. Před všemi kamarády a kolegy mrštila po jeho šéfové dort. Prima ve čtvrtek ve 22:05

David pozval všechny přátele na firemní večírek. Jana se rychle opila a měla nemístné poznámky na Davidovu šéfovou Natálii. Ta Janu a Petra označila za burany, což Janu dopálilo a hodila po ní dort a zničila jí drahé šaty. Natálie pak přes Davida žádala po Janě omluvu. Ten nejprve Janu přesvědčoval, aby se omluvila, nakonec ale uznal, že k tomu není důvod a Natálii se postavil.

Na večírku také na dámské toaletě svěřila Radka Karolíně tajemství. Je těhotná a neví, jestli otcem dítěte je Adam nebo její bývalý manžel Krištof, se kterým se vyspala před deseti týdny (ve 3. dílu).

Když se to dozvěděl Adam, byl nejprve naštvaný, že se Radka vyspala s Krištofem za jeho zády. Nakonec se ale rozhodl požádat Radku o ruku. Ta ale byla z jeho nabídky nešťastná a rozhodla se odjet za sestrou do Berlína, aby se Adam netrápil tím, zda je otcem on, nebo Krištof. Adamovi o odjezdu neřekla.

O Radčině plánu se Adam dozvěděl na poslední chvíli od Jany. Nasedl do auta a pospíchal na autobusovou stanici. Mezi dveřmi autobusu Radce vyznal lásku a prosil ji, aby neodjížděla a zůstala s ním, i kdyby dítě nebylo jeho. Radka však přesto do autobusu nastoupila a odjela.

Jak se bude vztah Radky a Adama dál vyvíjet? Vrátí se z Německa zpátky? A co David a jeho kariéra? Nezhatila mu Jana šanci na povýšení? Sledujte 8. díl Přešlapů večtvrtek ve 22:05 na Primě.

reklama