„Že by potvory měly větší štěstí?“

Přešlapy - Norisová Zuzana, Radka Foto: Přešlapy - Norisová Zuzana, RadkaFoto: Prima

Rozhovor se Zuzanou Norisovou (30) alias Radkou Bendovou z Přešlapů. Extravagantní herečku není nutno představovat. Proslavila se hlavní ženskou rolí ve filmovém muzikálu Rebelové, k němuž nazpívala i několik písní; na Primě nedávno hrála sexy letušku Petru v seriálu Letiště.

Extravagantní Zuzanu Norisovou (30) není nutno představovat. Proslavila se hlavní ženskou rolí ve filmovém muzikálu Rebelové, k němuž nazpívala i několik písní.

 

Na Primě nedávno hrála sexy letušku Petru v seriálu Letiště. Je vyhlášená zájmem o oblékání a pestrobarevné módní doplňky.

 

Její postava Radka Bendová (32) je chytrá, ctižádostivá a kreativní. Zažila několik milostných zklamání a myslí si, že má smůlu na muže.

 

Více o postavě Radky i herečce Zuzaně Norisové čtěte ZDE.


Radka má smůlu na muže. Proč si myslíte, že ji to potkalo?

 

Je to fajn holka, hodná, trochu naivní, umí si ale i dupnout. Ve svém okolí znám teď spoustu prima holek, které jsou samy nebo mají smůlu na muže. Nevím, čím to je. Že by potvory měly větší štěstí?

 

Jak se vám líbí scénář Přešlapů? Bavíte se?

 

Směju se občas, když čtu scénář. Připadá mi to jako humor romantické komedie. Takový smích přes slzy.

 

Radka má ráda hezky uklizený byt. Je pro vás prostředí, ve kterém žijete, důležité?

 

Je pro mě moc důležité. Nemám čas na nějaký extra pořádek, ale časem se mi to mění, všechno si trochu zjednodušuji. Ať už v oblečení, nebo v interiéru.

 

Pracujete ráda se sestrou Soňou? Kdy jste se setkaly před kamerou?

 

Ve filmu Rebelové a teď v Přešlapech. A každý rok hrajeme na Hradě Shakespeara.

 

Co vy a přešlapy?

 

Vzpomínám si na jednu hrůzyplnou noční silvestrovskou pouť, dnes už zábavnou historku, kdy jsme se s Míšou Badinkovou vypravily v třeskuté zimě ze Slovenska do Prahy stopem. Bylo to hrozné dobrodružství, skoro jsme zabloudily, zmrzly, zahynuly. Přeháním, ale tuto zkušenost bych už nikdy neopakovala.

 

V čem se se sestrou lišíte?

 

Ve schopnosti rozčilit se dřív – to má Sonička. Jsem taky určitě pomalejší. Sestra je svědomitá, dochvilná. Alespoň tak je to v rodině zažité: Zuza je ta flegmatička, Soňa je cholerik.

reklama