Zuzana Norisová

Přešlapy - Norisová Zuzana, Radka Foto: Přešlapy - Norisová Zuzana, RadkaFoto: Prima

Narodila se ve znamení Vodnáře 24. 1. 1979 ve slovenských Malackách. Vystudovala hudebně-dramatický obor na bratislavské konzervatoři. Po studiu začala hostovat v Divadle Andreje Bagára a ve Slovenském národním divadle.

Narodila se ve znamení Vodnáře 24. 1. 1979 ve slovenských Malackách. Vystudovala hudebně-dramatický obor na bratislavské konzervatoři.

 

Po studiu začala hostovat v Divadle Andreje Bagára a ve Slovenském národním divadle. Okolo roku 2000 odešla do Prahy, kde získala hlavní ženskou roli ve filmovém muzikálu Filipa Renče Rebelové.

 

Rozhovor se Zuzanou Norisovou čtěte ZDE.

 

Zuzana nazpívala k tomuto filmu i několik písní. Pěvecký talent využívá dnes zejména v muzikálech, kde s úspěchem účinkuje. V Praze také hrála ve Švandově divadle ve hře Studna světců a v Činoherním klubu v Dámském krejčím. V nedávné době jste ji mohli vidět v reprízách dvou televizních seriálů, kde také účinkovala. Na Primě v Letišti a na ČT ve Strážcích duší. Její letuška Petra byla sexy, ale naivní. Jejím partnerem byl David Matásek, jenž hraje v Přešlapech manžela kamarádky, kterou ztvárnila její sestra Soňa.

 

Stejně jako Radka je Zuzana Norisová zatím svobodná a bezdětná. Přítele momentálně nemá, ale kvůli své vytíženosti by na něj prý stejně neměla čas. Protože není moc doma, zlobí se na ni i její kočky, které jí pak za trest vytahují věci ze šuplíků a dělají v bytě nepořádek. Bylo období, kdy Zuzana měla až dvanáct koček!

 

Zuzana je vyhlášená zájmem o oblékáním a nevšední doplňky. „Mám strašně moc práce, takže se musím nabíjet barvami. Barvy jsou moje závislost," říká herečka. V buticích a sekáčích vyhledává všelijaké hadříky, které pak vrství originálním způsobem a doplní je třeba plyšovými třešněmi do uší. Módní trendy ji vůbec nezajímají: „Moje modely jsou opravdu neobvyklé. Já totiž na sebe hodím, co dům dá,“ směje se Zuzana. 

 

reklama