Exkluzivní fotbalové COOL úterý slavilo úspěch

Exkluzivní fotbalové COOL úterý slavilo úspěch - Obrázek 1 Foto: Exkluzivní fotbalové COOL úterý slavilo úspěch - Obrázek 1Foto: All

Včerejší vysílání Ligy mistrů UEFA na Prima COOL přilákalo k obrazovkám rekordní počet diváků. Výjimečná příležitost sledovat mistrovský fotbal vyhlášených mužstev přispěla i k tomu, že tato televizní stanice zažila svůj druhý nejsilnější den od začátku roku.

Zápas Ligy mistrů UEFA, ve kterém se střetli Manchester United s Realem Madrid, byl nejsledovanějším utkáním za celé vysílání Ligy mistrů UEFA na Prima COOL v CS D15+. Přímý přenos zápasu sledovalo v CS D15+ 374 tis. diváků, podíl na trhu u této CS činil 10,73%. Úspěšný byl zejména druhý poločas, který sledovalo v CS D15+ 435 tis. diváků (share 14,26%). Druhé nejsledovanější utkání v rámci televizních přenosů Ligy mistrů UEFA na Prima COOL se odehrálo 6. 11. 2012. Měření sil mužstev Realu Madrid a Borussie Dortmund tehdy sledovalo v CS D15+ 329 tis. diváků.

 

Prima COOL měla díky fotbalovým nadšencům, kteří sledovali zápas a studio Ligy mistrů UEFA na Prima COOL s Karlem Poborským, Markem Jankulovskim a Radkem Šilhanem, druhý nejsilnější den v tomto roce při share 5,25%. K tomuto výsledku přispěla i oblíbená reality show Kdo přežije z Perlových ostrovů, kterou v CS D15+ sledovalo 172 tis. diváků (share 4,30%).

 

Dnes, ve středu 6. 3., se na Prima COOL odehraje v přímém přenosu souboj klubů JUVENTUS TURÍN – CELTIC FC. V rámci vysílání Ligy mistrů UEFA se diváci navíc ve studiu setkají s Martinem Feninem, Markem Jankulovskim a moderátorem středečního vysílání Liborem Boučkem. Příští týden pak čekají na Prima COOL na fotbalové příznivce přímé přenosy zápasů věhlasných družstev FC Barcelona - AC Milán (úterý 12. 3. 2013) a Málaga CF - FC Porto (středa 13. 3. 2013).

 

reklama