Jennifer Lopez roztančí na konci října Prahu

Jennifer Lopez, foto: Sony music Foto: Jennifer Lopez, foto: Sony musicFoto: All

Největší hvězda latino popu vyslyšela prosby svých fanoušků a vyjede na své vůbec první světové turné, v rámci kterého zavítá i do pražské O2 areny. Všechny přítomné zvedne ze sedadel a roztančí v pátek 26. října.

Ani ne týden poté, co prestižní časopis Forbes označil Jennifer Lopez za nejvlivnější celebritu současnosti, přichází pro všechny její fanoušky další úžasná zpráva – největší hvězda latino popu dnes oznámila evropské zastávky svého turné Dance Again, v rámci kterého v pátek 26. října zavítá poprvé i do Prahy!

 

Jennifer Lopez, kterou všichni v šoubyznyse znají pod uměleckým jménem J.Lo, prožívá úžasné a prací nabyté období. Loni vydala úspěšné album Love?, druhou sezonu vystupuje jako porotce v talentové soutěži American Idol, 18. května měl americkou premiéru její nejnovější film What to Expect When You're Expecting (v ČR bude uveden pod názvem Jak porodit a nezbláznit se). Letos vydala veleúspěšný singl Dance Again, chystá další album a vyjíždí na světové turné …

 

Album Love? je jejím v pořadí sedmým studiovým albem. Vyšlo v dubnu 2011 a obsahuje mimo jiné hity jako On the Floor, I‘m Into You nebo Papi. Video ke skladbě On the Floor je s počtem zhlédnutí převyšujícím 541 mil. nejúspěšnějším hudebním videem, které kdy nějaká zpěvačka umístila na YouTube. Singl Dance Again, který vyšel letos v dubnu a měl by se objevit na připravovaném albu, nejen aktuálně válcuje hitparády na celém světě, ale dal i název připravovanému světovému turné. To bude mít přes 60 zastávek. Začíná 14. června v Panama City, sedm zastávek je naplánováno v Jižní Americe, v 19 destinacích v USA a Kanadě zpěvačku na jevišti doprovodí Enrique Iglesias. Díky obrovskému zájmu fanoušků, kteří severoamerické koncerty vyprodali v průběhu pár hodin, se musela v několika městech přidávat další představení. Na podzim se turné přesune do Evropy a do Asie.

 

Jennifer Lopez se narodila v newyorském Bronxu a už od mala tíhla k hudbě a tanci. Svoji kariéru začala účinkováním v nízkorozpočtových filmech a jako sboristka v různých muzikálech. Po přestěhování do Los Angeles se snažila prorazit jako herečka v seriálech a tanečnice – účinkovala mj. v klipu Janet Jackson That's the Way Love Goes. Po menších rolích přišel v její kariéře zlom v roce 1997, kdy na sebe upozornila ve filmech Selena (za ztvárnění hlavní role získala nominaci na Zlatý Globus), Anakonda a U-Turn. V roce 1998 následuje Zakázané ovoceGeorgem Cloonym. Už jako velká hvězda ztvárnila později hlavní role v romantických komediích jako Svatby podle Mary, Krásná pokojská, Smím prosit?, Táta na plný úvazek, Příšerna tchýně nebo Záložní plán.

 

Svoje první album On the 6 vydává v roce 1999. Obsahuje takové hity jako If You Had My Love, Waiting for Tonight nebo Lets Get Loud. Za celou svoji kariéru vydala 7 studiových alb a prodala přes 55 mil. hudebních nosičů. J.Lo získala 3x American Music Award, 2x World Music Award, 5 jejich alb se pyšní platinovým statusem.

 

Vstupenky na pražský koncert J.Lo - Dance Again v cenách od 1190,- Kč jsou v prodeji na terminálech SAZKA od pátku 25. května, předchozí internetová rezervace je možná na www.sazkaticket.cz.

reklama