Prima COOL týden!

Prima COOL logo černé Foto: Prima COOL logo černéFoto: All

V uplynulém týdnu dosáhla televize Prima COOL rekordní celotýdenní sledovanosti. Programová novinka Terra Nova ani Bastardi nezklamali. Skvělou sledovanost měla i Česká Miss na Prima family.

Televize Prima COOL v minulém týdnu přilákala nejvíce diváků ve své historii. Celotýdenní hodnota share se v cílové skupině D15+ vyšplhala na 4,68 %, v cílové skupině D15–40 dokonce na 9,09 %. Do výsledků celého týdne zasáhla významným způsobem víkendová sledovanost.

 

Úspěšná byla zejména aprílová neděle. V cílové skupině D15+ dosáhla hodnota celodenního share 6,08 %, což je nejvyšší hodnota od začátku vysílání. O aprílovém žertíku však nemůže být řeč!

 

Výrazný úspěch zaznamenal snímek o školou povinných delikventech s příznačným názvem Bastardi a také nový sci-fi seriál Terra Nova. Repríza Bastardů (vysílaná 31. 3. 2012) překonala v cílové skupině D15+ sledovanost premiérového uvedení (1. 4. 2011). Drsný příběh ze školního prostředí sledovalo 350 tis diváků (16,23% share). Jeho volné pokračování Bastardi 2, které stanice vysílala v neděli, si pak nenechalo ujít ještě více televizních diváků.

 

V cílové skupině D15+ sledovalo příběh učitele bojujícího s hochy, kteří „rostou pro kriminál“, 423 tis. diváků, (17,18% share), a stal se tak druhým nejsledovanějším pořadem v historii. V cílové skupině D15–40 byl ovšem nejsledovanějším pořadem vůbec (234 tis. diváků, 28,52% share).

 

Úspěch zaznamenal i nově vysílaný seriál Terra Nova. V cílové skupině D15+ sledovalo příběhy lidí z daleké budoucnosti a minulosti zároveň 353 tis diváků (share 8,04 %). Programová novinka na Prima COOL se tak stává nejsledovanější mezi seriály.

 

Česká Miss 2012

 

Letošní ročník České Miss byl divácky opět atraktivní. Stejně jako krásky, které se o titul nejkrásnější české dívky ucházely. Oproti loňskému ročníku zaznamenal pořad v cílové skupině D15+ mírný nárůst sledovanosti. Souboj o korunku královny krásy sledovalo 918 tis. diváků.

 

Zdroj: ATO – Mediaresearch

reklama