Prima Kvízy: soupeřte se zábavnou aplikací pro vaše mobilní telefony a tablety třeba se šéfem Pohlreichem

Prima Kvízy: Rozdejte si to v nové aplikaci se šéfem i dalšími známými tvářemi z tv obrazovky. Foto: Prima Kvízy: Rozdejte si to v nové aplikaci se šéfem i dalšími známými tvářemi z tv obrazovky.Foto: All

Zkuste si své vědomosti z různých oblastí a zjistěte, zda jste chytřejší vy, nebo vaši přátelé. Zahrajte si unikátní vědomostní hru PRIMA KVÍZY, kterou si níže můžete lehce stáhnout do svých mobilních telefonů a tabletů zcela zdarma.

V Prima Kvízech si můžete poměřit své znalosti také s osobnostmi naší obrazovky. Zahrajte si třeba proti Zdeňku Pohlreichovi, Martinu Dejdarovi, Liboru Boučkovi nebo Jakubu Prachařovi a dalším celebritám. Během hry vám dokonce změříme vaše PQ neboli Prima Kvocient.

Bavit se můžete otázkami na téma Česko, Osobnosti a nově také kvízem na téma Pivo jak víno, ve kterém aktuálně můžete každý den vyhrát atraktivní ceny. Ve hře je obrovské množství různorodých témat a v rámci jednoho kola si můžete vyzkoušet rozmanité minihry jako je Tajenka, Doplňovačka, Seřazovačka nebo Stopka. Svoje PQ si jednoduše porovnáte v žebříčku se svými kamarády a protihráči.

 

STAHUJTE HNED TEĎ!

Pro ty z vás, kteří máte IOS, stahujte aplikaci ZDE

Pro Android stahujte ZDE

Sledujte novinky na našem Facebooku a webu:

www.facebook.com/prima.kvizy a www.primakvizy.cz

Prima zábava na vás čeká ve vašich mobilních telefonech a tabletech právě teď. Před každým kolem se vylosuje podtéma – třeba cestování, kultura nebo zajímavosti – a jedna z našich miniher:

  • starý dobrý Kvíz, v němž vybíráte jednu ze čtyř možností
  • napínavá Tajenka, kde doplňujete písmena jako v křížovce
  • zapeklitá Seřazovačka, v níž řadíte položky podle určitého hlediska
  • nekompromisní Stopka, ve které musíte pohotově určit správný obrázek

Prima kvízy 2 Foto:

 


reklama