Prima léto na Primě! Prima family opět nejsledovanější!

Prima family logo Foto: Prima family logoFoto: All

Televize Prima family pokračuje ve svém úspěšném letním tažení a stává se již poněkolikáté nejsledovanější televizí dne.

Včerejší den byl pro televizi Prima family opět velice úspěšný. S celodenním share 21,42 % v cílové skupině D15+ se stala televizí s nejvyšším podílem na trhu. Stejně tomu bylo i v prime time (18.00–23.00), kdy podíl na trhu dosáhl hodnoty 24,97 %.

 

Významným způsobem k tomu přispěla zejména sledovanost nejoblíbenějšího pořadu letošního léta VIP PROSTŘENO! Kuchařské dovednosti Lenky Kořínkové včera sledovalo 969 000 diváků z cílové skupiny D15+ (share 29,10 %) a pořad byl nejsledovanější v čase svého vysílání. Třetí díl čtvrté série této kulinářské show se tak stal vůbec nejsledovanějším v letošním roce.

 

VIP PROSTŘENO! však nebylo zdaleka jediným pořadem, který přilákal k obrazovkám většinu televizních diváků. Stanice včera vysílala v čase 9.00–24.00 celkem 18 pořadů, přičemž 10 z nich bylo v čase svého vysílání nejsledovanějších (Prostřeno!, Diagnóza vražda, Můj přítel Monk, Specialisté na vraždy, Vteřiny před vraždou, Prostřeno!, Zprávy FTV Prima, VIP PROSTŘENO!, TOP STAR magazín, Sběratelé kostí).

 

Zdroj: ATO – Mediaresearch

reklama