Prima rozšiřuje svůj e-shop!

COOL oblečení 2012 - Obrázek 1  Foto: COOL oblečení 2012 - Obrázek 1 Foto: All

Na konci roku 2011 spustila FTV Prima vlastní internetový obchod, ve kterém začala prodávat oblečení s designem stanice Prima COOL. Po úspěšném zavedení Prima COOL obchodu rozšiřuje e-shop o zboží stanice Prima family.

V e-shopu Prima family si diváci mohou zakoupit produkty odvozené od svých oblíbených pořadů. Nabídka e-shopu zahrnuje především úspěšné knihy. Některé z nich trhají na knižním trhu prodejní rekordy (například knihy Prostřeno! 1 se od jejího vydání na podzim 2010 prodalo téměř 50 tisíc kusů). V nabídce je celkem osm titulů.

 

Najdete zde například knižní zpracování oblíbeného seriálu Cesty domů, výběr těch nejlepších návodů a rad z oblíbeného Receptáře prima nápadů nebo třeba recepty Zdeňka Pohlreicha z pořadu Šéf na grilu. Obchod Prima family není ale jen o knížkách. Můžete v něm najít i barevnou kolekci triček kultovního pořadu Partička a chystají se další produkty.

 

Novinky se týkají i Prima COOL e-shopu. Od června se v něm totiž začala prodávat nová letní kolekce značkového oblečení Representuj COOL. Zcela nový design tak získala pánská i dámská trička a mikiny.

 

E-shop provozuje FTV Prima společně s internetovým obchodem Mall.cz, který službu zajišťuje technicky a logisticky. Najdete ho na www.iprima.cz.

reklama