reklama

Vyberte nejlepší bar Česka a vyhrajte luxusní mejdan!

Tohle je fireshow v baru Yes, A jak vypadá váš oblíbený bar? Hlasujte! FOTO: Grand Bar Foto: Tohle je fireshow v baru Yes, A jak vypadá váš oblíbený bar? Hlasujte! FOTO: Grand BarFoto: All

Oznámkujte nejlepší a nejzajímavější bary Česka! Stačí vyfotit vaše oblíbené lokály a můžete navíc vyhrát mejdan zadarmo v některém z nich! A jaké bary hodnotit? Vybírat můžete z publikace Maurerův výběr Grand Bar známého „milovníka dobrého jídla a pití“ Pavla Maurera do 27. června.

Chcete vědět, v jakém baru je nejlepší atmosféra? Zajímá vás, v kterém podniku mají nejzajímavější interiér? Chcete najít barmana, který dělá nejchutnější koktejly? Dejte známku jako ve škole vašemu oblíbenému baru! Pojďte s námi ohodnotit bary v Česku a přispějte tak k vytvoření publikace Maurerův výběr Grand Bar 2013!

Pro svůj oblíbený bar hlasujte ZDE!

Oznámkujte svůj oblíbený bar jako ve škole!

Jaké bary vyhrály v publikaci Grand Bar minulý rok a jaký názor na ně má Pavel Maurer, zakladatel ankety?

1. Mandarin Oriental Hotel, Prague, Barego Bar

„Absolutní vítěz ve všem, získali nejlepší známky za nápoje, obsluhu, interiér i atmosféru. Luxusní podnik nabízející top kvalitu a perfektní servis. Atmosféra je samozřejmě hotelová, trochu "štronzo", design odpovídá korporátnímu pojetí interiéru. Díky mezinárodním zkušenostem zde lze ochutnat nevídané speciality.“

2. La Casa de la Havana vieja

„Nachází se v křivolaké uličce, která již sama o sobě nabízí mnohá potěšení v oblasti vína, piva i gastronomie. Atmosféra místa přitahuje "noční sovy" všech sociálních vrstev a je plná příjemných překvapení. V tomhle baru se ponoříte do světa á la Havana...“

3. Kempinski Hybernská Prague Hotel, Two Steps Bar

 „Je prostorný, vzdušný a velkorysý jako celý hotel s úchvatnou zahradou ve vnitřním atriu. Sezení kolem baru ve tvaru "U" vám dává možnost dívat se barmanům velmi přesně pod prsty – a že umí předvádět zajímavé kreace!“

4. Bugsy's Bar 

"Nabídka nápojů, koktejlů a též sortiment v oblasti Champagne je naprosto bezkonkurenční! Pokud si chcete podrobně pročíst nápojový lístek v rozměrů malé novely, obdržíte k němu miniaturní designovou baterčičku, abyste viděli všechny skvělé detaily. Nikdy bych se neodvážil vstoupit do tohoto proslulého podniku bez lehkého saka nebo aspoň trochu slušnější košile..."

5. Cloud 9 sky bar & lounge, Hilton

„Signifikantní koktejly, ale i zajímavé gastronomické minispecialitky "na špejli" - to vše se dá očekávat. Kolosální výhled na Letnou a Hradčany však zaskočí každého. Skleněná galerie plná pohody a v zimě tradiční "ice bar" na terase z tohoto místa vytvořila jistou ikonu vlastního druhu.“

Zpříjemněte si den se super letním koktejlem! "Severní točna" vás dokonale zchladí v parných dnech - namíchejte si ji sami anebo na ní vyražte do některého z barů a pak je ohodnoťte v Grand Bar anketě.

Severní točna

  • 3 cl Amundsen vodka
  • 3 cl Amundsen Cranberry
  • 6 cl Kinley Bitter Lemon
  • Limetka
Do sklenice nadávkujte ingredience dle receptury a lehce promíchejte. Na případné dokyselení použijte osminku limetky.

O co jde? Maurerův výběr Grand Bar

  • Celostátní anketa Maurerův výběr Grand Bar je vytvořena na základě nezávislých názorů od dobrovolných hodnotitelů, kteří tajně a za svoje peníze celoročně navštěvují a známkují jednotlivé podniky. V minulém roce 390 hodnotitelů oznámkovalo 269 barů v ČR!
  • Hodnotit bary může každý, kdo se na webu Grand Bar zaregistruje a je starší 18 let.
  • Hodnotit můžete i přímo v daném podniku pomocí mobilní aplikace.

Soutěže o 5 000 Kč na mejdan a 5 lahví Amundsen vodky

Zašlete 5 hodnocení na 5 barů a 5 fotek, které tyto bary vystihují, a dostaňte se do soutěže o nejlepší foto atmosféry v hodnoceném baru.
Přečtěte si kompletní pravidla soutěže.

 

Čtěte dále:

Jídlo je vášeň! Inspirujte se v dalších článcích od Gurmána na cestách!

 

Autor: Grand Bar

Aktuálně na Prima vaření

Na konci světa - severozápadní kraje Francie jsou drsné a přitom krásné. Foto:
Rozeklané útesy na západě Bretaně, nekonečné pláže Normandie a úžasná gastronomie – to jsou hlavní lákadla těchto kouzelných regionů Francie. V malebných přímořských restauracích tu ochutnáte mořské plody, úžasné domácí zákusky či muškátové víno a cider. A jak Bretaň objevovat? Ze sedla bicyklu!
Služba Mixturam přináší na trh vitamínů a doplňků stravy možnost namíchat si vlastní doplněk na míru Foto:
Stavíme si kolo na míru podle typu jízdy, mícháme si obsah müsli podle toho, co nám chutná. Tak proč neudělat i něco pro své zdraví a umíchat si dle vlastního výběru doplněk stravy obsahující třeba výtažek z echinacey, čekanky a rakytníku? Ano, i toto už je dnes možné, čtěte dále.
Gurmán na cestách - Sushitime - Obrázek 1 Foto:
Čekáte návštěvu a lámete si hlavu nad tím, jaké pohoštění připravit? Chcete něco opravdu speciálního? Inspirujte se a vyzkoušejte sushi! V následujícím článku se dozvíte, kde se vzalo, jak si ho můžete jednoduše připravit doma, i kde hledat dobré sushi v Praze.
Smažená tuňáková sushi rolka, salátek z mořských řas (Corinthia Hotel, Rickshaw) FOTO: PFF Foto:
Nudí vás všudypřítomné kuřecí s broskví? Ochutnejte něco lepšího! V květnu začíná Prague Food Festival, kde špičkoví kuchaři z TOP restaurací představí své delikatesy. Královskou zahradu Pražského hradu zaplní vybrané lahůdky a pod taktovkou šéfkuchařů se můžete zúčastnit i unikátních kurzů vaření!
Kuchyň na míru není luxus, její přednosti ocení úplně každý. FOTO: Stylishrooms Foto:
Po dlouhém pátrání najdete řezníka s dobrým masem, ale vše nakonec zhatí nedokonalost vlastní kuchyně. Ať už jde o kluzkou podlahu nebo špatně rozestavený nábytek, zkuste předejít všem potížím, které mohou ohrozit slastné „hmmm“ při každém soustu.

reklama