Přístav

Pátek
20.15
na Primě

Články

Mili Pátková a její filozofické myšlenky dokážou všechny totálně odbourat. V pátek se jí to povedlo několikrát. Podívejte se na povedenou scénu, celý díl Přístavu pak můžete vidět v online archivu Prima PLAY.
Celý článek
Martin má skvělý nápad pro Mili Foto:
Nestihli jste páteční premiérový díl Přístavu? Všechny díly primáckých seriálů můžete vidět na Prima Play.
Celý článek
Během natáčení je vyruší Drak Foto:
Drak se chystá kuchařku Mili Pátkovou z Přístavu vyhodit, protože neumí vařit zdravá jídla. Nevlastní syn Mili, Martin, však své maceše poradí skvělý nápad. Ať natáčí videa o vaření na YouTube! Co dalšího uvidíte na Primě tento pátek ve 20.15?
Celý článek
Videa Milenky mají na internetu úspěch Foto:
Kariéra Mili dostává velké grády. Martin ji navrhl, aby s ním začala točit videa o vaření a Mili s prvním videem má nečekaný úspěch! Podívejte se na její radost v exkluzivním videu z pátečního večera!
Celý článek
Mili bude natáčet youtube videa Foto:
Pepa Krupička se odmítá smířit s tím, že jeho nevlastní dcera tak rychle roste a mění se v ženu. V hospodě Přístav pak padne téma, kdy ostatní ztratili svoje panictví. Podívejte se na vtipnou debatu v exkluzivním videu. Celý díl Přístavu uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.
Celý článek
José už má všeho plné zuby Foto:
Poslechněte si příběh o tom, jak se dala Mili dohromady s Radimem? Už teď vám můžeme prozradit, že to byla venkovská klasika. Podívejte se exkluzivně už teď na ukázku z pátečního dílu Přístavu.
Celý článek
Mili si zakládá vařící youtube kanál Foto:
Přístav je plný mužů, kteří jsou sice (většinou) zadaní, ale rozhodně je dovoleno si na ně myslet. Komu z nich byste poslali valentýnku? Kdo je podle vás ten nej? Hlasujte v našem článku!
Celý článek
Přístav promo - Obrázek 1 Foto:
Podívejte se na další rozhovor s mladým hercem Markem Lamborou, který v Přístavu ještě hodně zamíchá kartami.
Celý článek
Radim ho zpočátku ani nepozná Foto:
Mili je se svými přeřeky tak slavná jako Petr Dvořák mezi svými hudeními fanynkami. Použití správných termitů je pro Mili zásadou. Podívejte se na další povedený přeřek z 6. dílu druhé řady Přístavu, který můžete sledovat každý pátek na Primě nebo online v archivu Prima PLAY.
Celý článek
Mili bude mít velké problémy Foto:
 

Líbí se vám Přístav?