Přístav

Pátek
20.15
na Primě

Články

Pokud jste nestihli páteční seriál Přístav, nevadí, podívejte se na celý díl v našem online archivu Prima PLAY.
Celý článek
Martin fotí Johanu do reklamy Foto:
Mezi Petrem a Martinem to začíná vřít opravdu dost. Johana se s Martinem bez vědomí Petra znovu setká...Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.
Celý článek
Přístav potřebuje fotky pro nový web Foto:
Co uvidíte tento pátek v Přístavu? Muži z Přístavu uvidí lehce modře. Ukáže se také, že je přínosné u mužských historek dělit třemi. Podívejte se, co dalšího uvidíte.
Celý článek
Céčko má problémů až nad hlavu Foto:
Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu. Mužům z Přístavu se dostanou do ruky modré pilulky. Co s nimi udělají? A proč Pepa Krupička nic nedostane?
Celý článek
To se dívkám ale nelíbí Foto:
Milenka Pátková je tak sexy, že z toho Radim dostal infarkt. Podívejte se na exkluzivní scény z pátečního Přístavu.
Celý článek
Kateřina Kaira Hrachovcová Foto:
To, co udělal Martin Pátek Johaně Skálové v dodávce, je trestný čin. Co by vlastně měla Johana dělat? Řekněte nám svůj názor.
Celý článek
Očekává totiž Johanu Foto:
Milena Pátková viděla z okna, jak se Johana k ránu vypotácela polonahá z dodávky Martina Pátka. A rozhodla se jí pořádně vyčinit. Podívejte se na povedenou scénu z pátečního dílu Přístavu.
Celý článek
Budou pokračovat problémy mezi Adamem a Mili? Foto:
Pokud jste nestihli páteční Přístav, není nutné panikařit. Můžete se na něj kdykoliv podívat na našem online archivu Prima PLAY.
Celý článek
Urovnají svoje spory? Foto:
Pro dobrotu na žebrotu. V případě Romana Mareše se hodí spíše říct: do vězení. Jeho lesbická expřítelkyně mu vyhrožuje žalobou, která je za vlasy přitažená. Co dalšího uvidíte na Primě ve 20.15 už tento pátek?
Celý článek
Přístav - Roman Foto:
 

Líbí se vám Přístav?