Přístav

Pátek
20.15
na Primě

Články

Slovenský zedníki má stále trable se ženami. Žádná ho nechce, ale když viděl Adama Draka, jak si do hausbótu vede rovnou dvě, rozhodl se mu v tak prekérní situaci pomoci. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Přístavu
Celý článek
V nové ložnici však přespí zpočátku někdo jiný Foto:
Adam Drak, nový spolumajitel Přístavu, začal úřadovat. A problémy se zaměstnanci má hned po ránu. Podívejte se na exkluzivní ukázku z druhého dílu druhé série.
Celý článek
Přístav - Mili v kuchyni Foto:
Radim konečně dostavěl překvapení pro Milenku. Jak bude vypadat jejich ložnice? Budete překvapeni, kolik vychytávek Radim vymyslel.
Celý článek
Konečně uvidíte hotové dílo Radima! Foto:
Už 6. ledna v pátek jste mohli vidět premiérový díl druhé řady seriálu Přístav. Většina obyvatel Zátoky prochází výraznou životní změnou. A dvojice Tereza a Roman možná jednou z největších. Nejkrásnější na tom všem je, že jsou stále zamilovaní jako puberťáci.
Celý článek
Roman prožívá těžké chvíle Foto:
Premiérové díly druhé série Přístavu jste mohli vidět už v pátek 6. ledna večer, ale pokud jste nestihli, nic není ztraceno, protože se na všechny díly oblíbeného seriálu můžete podívat v našem online archivu Prima PLAY. V Přístavu se objevila nová postava, kterou hraje Jakub Kohák!
Celý článek
Roman má hodně práce v Přístavu Foto:
 
Druhá série Přístavu začíná, tak se podívejte na exkluzivní video z premiérového dílu. V životě zamilované dvojice Romana a Terezy se totiž jedná o obrovský krok do společné budoucnosti. Koupili si domek. A pomáhají jim s panákem alkoholu i ostatní obyvatelé.
Celý článek
V Přístavu dojde na stěhování Foto:
Už v pátek uvidíte premiérový díl seriálu Přístav, který plynule vchází do druhé série. Je léto a Přístav má narváno, když tu se objeví podivná postava Adama Draka. Nikdo neví, co tu chce a proč ho všechno tak zajímá. Roman s Josém ho mají už teď plné zuby. Proč?
Celý článek
Přístav - Adam Drak v Přístavu Foto:
V pátek 6. ledna se můžete těšit na druhou sérii Přístavu. Ve 20.15 na Primě uvidíte pokračování příběhů obyvatel ze Zátoky. Mili má teď příjemné starosti, vybírá si totiž látku do své nové ložnice, kterou jí staví Radim. Podívejte se exkluzivně na scénu z 83. dílu Přístavu!
Celý článek
A pro Mili je to překvapení Foto:
Už tento pátek se můžete těšit na druhou sérii Přístavu. Ve 20.15 na Primě uvidíte pokračování příběhů obyvatel ze Zátoky. Jejich poklidný život však naruší muž, který se chová poměrně podivně. Co je zač?
Celý článek
Přístav - Adam Drak v Přístavu Foto:
 

Líbí se vám Přístav?