Pátek
20.15
na Primě

Články

Olga Želenská využila pauzu v natáčení seriálu TV Prima Přístav a vyrazila na dovolenou do Španělska. Dovolená ale začala pro představitelku svérázné operní pěvkyně Lily trochu dramaticky.
Celý článek
Přístav - Olga Želenská Foto:
Dvojice, bez které by to v Přístavu rozhodně nebylo ono. On malý zlodějíček a neskutečný šetřílek, ona by vyhrála první cenu v bláznivých nápadech. Řeč je samozřejmě o nejhezčím páru Radimovi a Milence Pátkových. Podívejte se na to nejlepší.
Celý článek
...a myslí si, že vraždu Foto:
Milenka Hrdá Pátková je ženou, bez které by Přístav nefungoval. Její hlášky a zkomoleniny vždycky zaručeně pobaví. Podívejte se na první část toho nejlepšího ve videu!
Celý článek
Přístav - Milenka Hrdá Foto:
Všech 66. dílů za celý rok můžete vidět jen v našem online televizním archivu na PrimaPlay. Poslední díl před prázdninami dostal Marek otázku, která ho hodně bolí. Ale musí se rozhodnout.
Celý článek
Radi s Mili zase plánujé kulišárnu Foto:
66. díl Přístavu ohlásil začátek prázdnin. Přístav dopřál svým divákům prázdninovou pauzu a na televizní obrazovky se vrátí na podzim jako ostatní seriály a televizní pořady. Po kom se vám během prázdnin bude stýskat nejvíce? Hlasujte!
Celý článek
Marek a Roman připravují i venkovní sezení u hospody Foto:
Dívka ve žlutém
 
Radim Pátek se rozhodl na neštěstí, které způsobil Pyšta, vydělat miliony. A Marek Skála, toho času nezvěstný majitel Přístavu, se vrací. Bude to navždy? Podívejte se už v pátek na Primu ve 20.15!
Celý článek
Přístav - Marek a Roman. Zakopají válečnou sekeru? Foto:
V hospodě Přístav bude jako vždy zase pořádně veselo. Za Céčkem přijela milenka, ale Céčko musel dělat, že ji nezná. A v tu chvíli se vrací na místo činu i Marek Skála. Do té doby nezvěstný spolumajitel Přístavu. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu.
Celý článek
Marek se náhle objeví ve dveřích Foto:
Johana dostala nabídku na léto, které se jen tak neodmítá. A tak samozřejmě navrhla Petrovi, aby ho strávil s ní. Řekne Petr ano? Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.
Celý článek
Přístav - Petr a Johana  Foto:
"To jste byl teda pěknej kurevník, to přitlačte, Milenko." říká uražený José, o kterém si Mili myslela, že měl málo žen. Vtipné video z pátečního dílu Přístavu č. 66 můžete vidět už teď.
Celý článek
Přístav - Mili urazí Josého Foto:
 

Líbí se vám Přístav?