Pátek
20.15
na Primě

Články

Minulý díl Petr odhalil, že na Johanu pořádně žárlí. Teď se rozhodl, že bude Johana domácí puťkou a bude podporovat jeho kariéru. Co se to děje? Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního dílu.
Celý článek
Přístav - Petr nechce odjet do Londýna Foto:
Tento pátek v Přístavu se strhne taková rvačka, kterou Přístav snad nepamatuje. Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního Přístavu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.
Celý článek
Pyšta si chce vytrhnout zub Foto:
Minulý díl skončil tak, že se Petr sbalil a odjel sám do Prahy. Žárlil na managera Lukáše. Teď ale tuší, že reagoval špatně. A snaží se vše napravit, jenže v hádce Johanu označil za číšnici "nahože bez". Odpustí mu Johana? Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Přístavu.
Celý článek
Přístav - Petr žehlí u Johany Foto:
V Přístavu se ztratí bugina malé Anči, dcery Koblihy, Pečpa udělá po celé osadě pořádný vyrvál. V ten moment Radim Pátek chápe, že má pořádný problém. Ustrašený se jde svěřit manželce Mili. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Přístavu.
Celý článek
Radi s Mili zase plánujé kulišárnu Foto:
Vanda Hybnerová z Přístavu ukázala, že má pro strach uděláno. V sobotní premiéře Pevnosti Boyard ji Otec Fura dal opravdu náročné úkoly. A všechny zvládla. Podívejte se na neuvěřitelnou Vandu a její nejlepší momenty z Pevnosti Boyard!
Celý článek
Pevnost Boyard - Vanda Hybnerová Foto:
 
Nestihli jste páteční díl Přístavu? 71. díl byl plný odvážných rozhodnutí, kterých někteří budou možná litovat. Petr se dost nešťastně rozešel s mladou Johanou, protože na ni žárlí, zatímco Pepa se rozhodl přivítat nového bratra Drtina klasickým způsobem – alkoholem!
Celý článek
Přístav - Petr sleduje Johanu Foto:
71. díl Přístavu přinese pořádně zamotané příběhy. Jedna obyčejná návštěva dokáže Petrovi a Johaně pořádně zpackat celý vztah. Petr má všeho dost a od Johany odchází. Mili se snaží celou situaci zachránit svým pozitivním přístupem. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu.
Celý článek
Přístav (71) - Petr se rozchází s Johanou Foto:
Vypadá to, že všechny cesty vedou do Přístavu. Marek Skála musí znovu do Zátoky, protože má do dceru Johanu strach. Jeho hausbót, kde Johana trávila volno, se našel opuštěný ve středu řeky. Co se stalo?
Celý článek
Přístav - Míra Šimáček Foto:
Už v sobotu večer ve 20.15 uvidíte na Primě Vandu Hybnerovou, kterou znáte z Přístavu jako soudkyni Terezu Skálovou. V seriálu působí Vanda jako úzkoprsá soudkyně, v Pevnosti Boyard uvidíte pravou Vandu Hybnerovou. Jako šikovnou prima parťačku!
Celý článek
Pevnost Boyard - Vanda Hybnerová Foto:
 

Líbí se vám Přístav?