Přístav

Pátek
20.15
na Primě

Články

Na to vrátit se do Zátoky, potažmo do hospody Přístav někteří potřebují sebrat odvahu, jiní veškeré sebezapření. Čekají na ně totiž chvíle, které prověří charakter. Co se stalo v 81. dílu Přístavu? Plno odvážných věcí...
Celý článek
Kvůli Tereze? Foto:
Žít s Radimem Pátkem, starým známým ze seriálu Přístav, nemůže být nic lehkého. Hlavně jeho vychytávky, jak ušetřit co nejvíce peněz nebo jak si usnadnit práci, dávají obyvatelům ze Zátoky zabrat. Nejhůře je na tom však Milenka, jeho manželka. Podívejte se na povedenou scénu z pátečního dílu.
Celý článek
Pátkovi budou lovit ryby Foto:
Pokud jste nestihli páteční Přístav (díl č. 81), můžete se na něj a na další díly tohoto seriálu podívat v našem online archivu na Primě PLAY. V tomto dílu jste totiž přišli o několik komediálních scén dvojice Kateřina Kaira Hrachovcová – Petr Čtvrtníček.
Celý článek
Co uvidíte v pátečním Přístavu č. 81? Romana přejde smích, když zjistí, že přichází chvíle, která mu přišla doteď jednodnuchá – bude muset zplodit dítě. Zatímco do Přístavu se vrací milá Marka Skály. Krupice se potká dokonce i s Pepou.
Celý článek
Jak je na tom jejich vztah s Markem teď? Foto:
Romanovi už tento pátek zamrzne jeho slavný úsměv. Chlapíkovi, který má na rtech vždycky nějaký vtípek, všechny vtipy dojdou. Jeho bývalá přítelkyně Hanka je v Přístavu a chce zplodit dítě, nejlépe teď hned. Podívejte se na vtipnou scénku z pátečního Přístavu.
Celý článek
Romana čekají těžké chvilky Foto:
 
Už v pátek uvidíte další díl Přístavu (81), zatímco Johana opustila Petra, který se cítí trochu ztracený, do Přístavu se vrátila láska Marka Skály. Marek se snaží něco navrhnout Petrovi, aby mohli být se zamilovanou Krupicí sami spolu.
Celý článek
Přístav (81) - Petr a Marek Foto:
Johanu čeká v 81. dílu Přístavu loučení s těmi nejbližšími. Odjíždí totiž na dva měsíce do Anglie. Jak proběhlo loučení? Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního dílu, jenž uvidíte ve 20.15 na Primě.
Celý článek
Přístav - Petr a Johana doma Foto:
Fotografií z natáčení není nikdy dost a my vám prozradíme momenty a prožitky vašich oblíbených seriálových charakterů. Na co se můžete těšit v dalších dílech? Podívejte se na fotogalerii, která vám prozradí o něco víc. Spoilerů se bát nemusíte!
Celý článek
Můžeme se těšit na další klasickou hádku Mili a Krupice? Foto:
José a Ivanka si po několika nešťastných měsících užívají společné lásky a motýlků v břiše. Oba dvou jsou do sebe pobláznění a zapomínají na realitu všedního života a hlavně povinnosti. Matka Ivany našla její dceru samotnou u vysypaného koše! Hlasujte, co si o tom myslíte!
Celý článek
Ivana a malá Markétka Foto:
 

Líbí se vám Přístav?