Přístav

Pátek
20.15
na Primě

Články

Hacknutí facebookového profilu Petra Dvořáka, úspěšného zpěváka, se táhne už dvěma díly Přístavu. Petr si myslí, že Martin Pátek se mu naboural do profilu. Co si myslíte vy?
Celý článek
Petrovi se to moc nelíbí Foto:
Pokud jste nestihli páteční seriál Přístav, nevadí, podívejte se na celý díl v našem online archivu Prima PLAY.
Celý článek
Martin fotí Johanu do reklamy Foto:
Mezi Petrem a Martinem to začíná vřít opravdu dost. Johana se s Martinem bez vědomí Petra znovu setká...Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.
Celý článek
Přístav potřebuje fotky pro nový web Foto:
Co uvidíte tento pátek v Přístavu? Muži z Přístavu uvidí lehce modře. Ukáže se také, že je přínosné u mužských historek dělit třemi. Podívejte se, co dalšího uvidíte.
Celý článek
Céčko má problémů až nad hlavu Foto:
Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu. Mužům z Přístavu se dostanou do ruky modré pilulky. Co s nimi udělají? A proč Pepa Krupička nic nedostane?
Celý článek
To se dívkám ale nelíbí Foto:
Milenka Pátková je tak sexy, že z toho Radim dostal infarkt. Podívejte se na exkluzivní scény z pátečního Přístavu.
Celý článek
Kateřina Kaira Hrachovcová Foto:
To, co udělal Martin Pátek Johaně Skálové v dodávce, je trestný čin. Co by vlastně měla Johana dělat? Řekněte nám svůj názor.
Celý článek
Očekává totiž Johanu Foto:
Milena Pátková viděla z okna, jak se Johana k ránu vypotácela polonahá z dodávky Martina Pátka. A rozhodla se jí pořádně vyčinit. Podívejte se na povedenou scénu z pátečního dílu Přístavu.
Celý článek
Budou pokračovat problémy mezi Adamem a Mili? Foto:
Pokud jste nestihli páteční Přístav, není nutné panikařit. Můžete se na něj kdykoliv podívat na našem online archivu Prima PLAY.
Celý článek
Urovnají svoje spory? Foto:
 

Líbí se vám Přístav?