Pátek
20.15
na Primě

Články

Nestihli jste v páteční večer vidět díl Přístavu? Podívejte se na 62. díl Přístavu online v našem internetovém archivu Prima Play.
Celý článek
Proč je José v posteli? Foto:
Mili bude pózovat jako paní Pátková pro Romana. Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvcidíte již v pátek na Primě.
Celý článek
Milenka bude pózovat pro Romana ve svatebním apartmánu Foto:
Minulý pátek Johana chytila svatební kytici od Milenky. A víte, co se říká: do roka a do dne...Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který můžete vidět dnes ve 20.15 na Primě.
Celý článek
Kauza "svatební kytice" se ještě bude řešit Foto:
Dívka ve žlutém
 
Mili se konečně splnil sen a stala se manželkou svého přítele Romana Pátka. Když schází ze svého svatebního pokoje, má se svým zaměstnavatelem opravdu hodně zajímavý rozhovor.
Celý článek
Milenka má vyrážku Foto:
Co uvidíte v dalším dílu Přístavu již tento pátek ve 20.15 na Primě? José nedávno odjel do Itálie, aby přivezl děti unesené jejich vlastní matkou. Marek se z Přístavu vytratil úplně a nebere telefony. Končí Přístav?
Celý článek
Roman si naivně myslí, že Marek odjel nakupovat Foto:
Co uvidíte v pátečním dílu Přístavu? Svatba skončila, nastává tvrdé probuzení do reality. Alespoň pro Romana, který zjistí, že jeho podnikatelský parťák zmizel. A Milenka? Ta prožívá novomanželskou euforii. Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!
Celý článek
Tereza Skálová sklízí ze stolu Foto:
 

Líbí se vám Přístav?