Přístav

Pátek
20.15
na Primě

Články

Vzpomínáte na všechny scény? Člověk se totiž z obyvately Zátoky nenudí. A rozhodně ne od doby, kdy Mili Pátková vládne silnicím! Podívejte se na zásadní scény Přístavu.
Celý článek
Netuší, že je to jeho přítelkyně, pamatuje si jen na Ivanku Foto:
Nestihli jste páteční díl Přístavu? Podívat se na všechny díly můžete na Prima PLAY. O co jste přišli?
Celý článek
Johana s Petrem Foto:
Šimáček ztratil pamět a je na obyvatelích Zátoky, aby mu připomněli, jak vypadal jeho život před (zábavnou) nehodou. Co dalšího uvidíte v Přístavu na Primě už tento pátek?
Celý článek
Šimáček zapomněl na svou přítomnost, žije minulostí Foto:
Nevinná hypotetická otázka od Drtiny vyvolala peklo v chatce Radima a Mili Pátkových. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu už dnes!
Celý článek
Mili se pohádá s Radimem kvůli kadeřnici Foto:
Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu, kdy se Mili Pátková učí řidit. Místo toho, aby si sedla do auta, stoupá na pedály v obýváku.
Celý článek
Mili se učí řídit Foto:
Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu. Johana se konečně vyjádřila. S kým chce zůstat?
Celý článek
Přístav - Johana Foto:
Taková rána už tak dostatenčně nenormálnímu Šimimu příliš nepomohla. Šimi ztratil paměť. Podívejte se na vtipnou scénku, kde se zachránce musel dokonce vykoupat v ledové Berounce. Je to exkluzivní scéna z pátečního dílu Přístavu. Podívejte se na video!
Celý článek
Šimáček dostal golfovým míčkem Foto:
Od 15. května můžete Filipa Blažka vídat pravidelně nejen v Přístavu, ale i v novém soutěžním pořadu A je to naše! Sympatický herec si tak poprvé vyzkoušel roli televizního moderátora a rozhodně to pro něj nebyla procházka růžovou zahradou.
Celý článek
A je to nase! Filip Blazek Foto:
Co vás čeká v pátečním dílu Přístavu s názvem Petr plete svetr? Petr si uplete rozhodně něco jiného než svetr, zatímco jeho nepřítel Martin připravuje překvapení pro Johanu. Ani známý škrt z Přístavu, Radim Pátek, se nenechá zahanbit...
Celý článek
Přístav - Milenka s Radimem Foto:
 

Líbí se vám Přístav?