Pátek
20.15
na Primě

Články

71. díl Přístavu přinese pořádně zamotané příběhy. Jedna obyčejná návštěva dokáže Petrovi a Johaně pořádně zpackat celý vztah. Petr má všeho dost a od Johany odchází. Mili se snaží celou situaci zachránit svým pozitivním přístupem. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu.
Celý článek
Přístav (71) - Petr se rozchází s Johanou Foto:
Vypadá to, že všechny cesty vedou do Přístavu. Marek Skála musí znovu do Zátoky, protože má do dceru Johanu strach. Jeho hausbót, kde Johana trávila volno, se našel opuštěný ve středu řeky. Co se stalo?
Celý článek
Přístav - Míra Šimáček Foto:
Už v sobotu večer ve 20.15 uvidíte na Primě Vandu Hybnerovou, kterou znáte z Přístavu jako soudkyni Terezu Skálovou. V seriálu působí Vanda jako úzkoprsá soudkyně, v Pevnosti Boyard uvidíte pravou Vandu Hybnerovou. Jako šikovnou prima parťačku!
Celý článek
Pevnost Boyard - Vanda Hybnerová Foto:
Marek Skála zůstává s Krupicí v Praze, ale bude muset zpět do Přístavu, jeho dvacetiletá dcera Johana je nezvěstná. Policie mu volala, že našli ve středu na řece opuštěný hausbót. Marek je vystrašený a jede nejdříve za Terezou. Podívejte se exkluzivně na scénu ze 71. dílu.
Celý článek
Přístav (71) - Marek jede hledat Johanu Foto:
Novinář Drtina, který se vrátil z Kanady a našel deník matky zjistil, že je nevlastním bratrem Pepy Krupičky (a to dobře utajeným). Kanadský novinář zpočátku nechtěl nic říkat, jeho přítelkyně ho však přemluvila, aby to Pepovi řekl. Jeho reakce? Podívejte se na video.
Celý článek
Přístav - Pepa Krupička slaví Foto:
 
Protiklady se přitahují, i když to nemusí být navěky. Důkazem je postava pana Brauna, který se jednoho dne objeví v chatové osadě seriálu televize Prima Přístav. Bývalého manžela poněkud ztřeštěné operní pěvkyně Lily, který je jejím naprostým opakem, bude hrát Jan Přeučil.
Celý článek
Otec Ivany si přivede novou přítelkyni Foto:
Tak dlouho se připravovala na svatbu, ale nakonec z ní utekla! Ivana se totiž dozvěděla o Mírovi Šimáčkovi pravdu. S takovým mužem nechce trávit zbytek života. Podívejte se na drama 70. dílu okořeněné specifickým humorem Milenky Pátkové v online archivu na PrimaPlay.
Celý článek
José sleduje svatbu Foto:
70. díl bude ve svatebním duchu. Ivanka Braunová se konečně vdává, ale těsně před obřadem se na svatbě objeví José. Chce s Ivankou mluvit.
Celý článek
Řekne Ivana ano? Foto:
70. díl Přístavu bude ve znamení ceremoniálu. Svatba Ivanky Braunové se stane poněkud napínovou ve chvíli, kdy má nevěsta pořádné zpoždění. Svatebčané a hlavně ženich začínají být nervózní a Mili se vytasí s terorií o svobodě. Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního Přístavu!
Celý článek
Mili má o zpoždění Ivanky svou teorii Foto:
 

Líbí se vám Přístav?