Pátek
20.15
na Primě

Články

Vypadá to, že postava Milenky Hrdé a její hlášky jsou v podstatě nevyčerpatelné. Sestříhali jsme pro vás další hlášky a vtipné scény s Kateřinou Kairou Hrachovcovou, která Milenku stvořila. Podívejte se na video.
Celý článek
Přístav - Milenka je nejlepší Foto:
Milenka Hrdá si kvůli vlastní svatbě hodně protrpěla. Tak za prvé, donutit Radima Pátka do chomoutu bylo skoro nad lidské síly, za druhé její šaty z Číny nepatřily zrovna mezi nejkvalitnější. Samotná cesta k obřadu také stála za to. Podívejte se na to nejlepší z její svatby!
Celý článek
Zveme vás na náš oběd, říká Milenka Foto:
Zpěvák a youtuber Petr Lexa prožívá jako většina hudebníků léto pracovně na hudebních festivalech. Někdy si ale dokáže najít i chvilku pro sebe. Podívejte se, jak si miláček dívek a hrdina dětí, užívá léto!
Celý článek
Přístav - Petr Lexa na prázdninách Foto:
Pokračujeme ve výběru nejlepších scén s Mili Hrdou Pátkovou, která je zaručenou hvězdou celého Přístavu. Můžete se těšit na další přeřeky, ale i na perfektně ujeté scény přesně podle Kateřiny Kairy Herčíkové. Podívejte se na sestřih.
Celý článek
Přístav - Milenka Best of Foto:
Dívka ve žlutém
 
Petr a Johana patří mezi neodmyslitelnou dvojici Přístavu. Petr Dvořák je muzikant, pařič a čerstvě i m oderátor v rádiu. A mezi jeho boje patří i vztah s Johanou, kterou miluje. Jen to někdy zkrátka skřípá. Podívejte se na pět roztomilých scén s jeho představitelem Petrem Lexem.
Celý článek
Přístav - Petr Lexa v autě Foto:
Jaké léto bude čekat hvězdu seriálu Martina Dejdara? Ten se momentálně zmítá havně v pracovních povinnostech a slibuje divákům, že si na něj dokonce budou moci zajít do kina.
Celý článek
Marek Skála mění svůj život Foto:
V článku najdete video, v kterém pokračujeme s nejlepšími scénami s Milenkou Hrdou Pátkovou. Mili je poněkud trhlá, to už všichni víme, ale její scény a přeřeky jsou naprosto epické! Podívejte se na video č. 2.
Celý článek
Proč je José v posteli? Foto:
Olga Želenská využila pauzu v natáčení seriálu TV Prima Přístav a vyrazila na dovolenou do Španělska. Dovolená ale začala pro představitelku svérázné operní pěvkyně Lily trochu dramaticky.
Celý článek
Přístav - Olga Želenská Foto:
 

Líbí se vám Přístav?