Přístav

Pátek
20.15
na Primě

Články

Pepa Krupička se konečně dočkal. Jeho Kobliha se společně se synem vracejí z porodnice. Co dalšího v pátečním Přístavu uvidíte? Drak má políčeno na další oběť a Roman zjistí, že je jeho situace vážnější, než si myslel.
Celý článek
Přístav - Pepa si přivezl miminko  Foto:
Muzikant Petr Dvořák má dlouhodobý vztah s Johanou Skálovou, s kterou žije v Přístavu. Jeho managerka je však pekelně sexy a nebojí se výzev. Bylo takové konání jen otázkou času?
Celý článek
Přístav - Petr a managerka  Foto:
Zamilovaná dvojice Martin s Johanou spolu zase tráví čas a během řeči přijde téma, které je pro Martina Pátka dost důležité. Johana však neví, co má odpovědět. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu.
Celý článek
Přístav - Martin domlouvá Johaně Foto:
Co Milenku Pátkovou vylekalo k smrti? Podívejte se na exkluzivní video z Přístavu, jenž uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.
Celý článek
Přístav - Mili se lekla Foto:
Všichni víme, že Milenka Pátková má svou hlavu. Podívejte se na scénku z pátečního Přístav, která je enormně vtipná. Zkrátka celá Mili...
Celý článek
Mili se ložnice však nechce vzdát Foto:
Když muž přijde domů, očekává, že ve své posteli najde svou ženu. Podívejte se na brutální scénu Petra a Johany z pátečního Přístavu.
Celý článek
Petr je naštvaný, Johana nestrávila noc doma Foto:
Vzpomínáte na všechny scény? Člověk se totiž s obyvateli Zátoky nenudí. A rozhodně ne od doby, kdy Mili Pátková vládne silnicím! Podívejte se na zásadní scény Přístavu.
Celý článek
Netuší, že je to jeho přítelkyně, pamatuje si jen na Ivanku Foto:
Nestihli jste páteční díl Přístavu? Podívat se na všechny díly můžete na Prima PLAY. O co jste přišli?
Celý článek
Johana s Petrem Foto:
Šimáček ztratil pamět a je na obyvatelích Zátoky, aby mu připomněli, jak vypadal jeho život před (zábavnou) nehodou. Co dalšího uvidíte v Přístavu na Primě už tento pátek?
Celý článek
Šimáček zapomněl na svou přítomnost, žije minulostí Foto:
 

Líbí se vám Přístav?