Pátek
20.15
na Primě

Články

Neodolatelně sexy a s nezlomnou vůlí a silou. Přesně to je herec a moderátor Petr Vágner. Právě teď připravuje už na svůj letošní pátý a vůbec nejnáročnější extrémní závod Spartan Race.
Celý článek
Výhra je Spartan Race i dokončit:-) Foto:
V pátek 26. srpna Prima odvysílala premiérový 67. díl Přístavu. Přístav zkrátka ve svých příbězích ze Zátoky pokračuje dál! V našem online archivu se můžete podívat na všechny díly včetné toho nového.
Celý článek
Pepa v akci Foto:
V pátek 26. srpna navazujeme na pokračování Přístavu po prázdninové pauze. Premiérové díly uvidíte tedy už příští pátek. Na co se můžete těšit? Hadi společně s Klárkou přijedou z Itálie za tátou Josém a Mili bude léčit nemocnou Etiku svíčkovou dietou.
Celý článek
Přístav - José Pivoda Foto:
Dost zajímavou informaci dostane Radim Pátek v kuchyni Přístavu. Místo pravé svéčkové prý používají veverky. A to dostane Radima do ráže - víte, kolik může chytit od takového dřevokocúra nemocí? Podívejte se na scénu z premiérového 67. dílu Přístavu, který uvidíte už v pátek na Primě.
Celý článek
Lidé z Přístavu v celé své kráse Foto:
V pátek 26. srpna uvidíte premiérový díl Přístavu. V tomto dílu se z Itálie vrací dvojčata Josého, aby se svým tátou strávili prázdniny. José tyto dny překvapivě tráví i s Ivanou Braunovou.
Celý článek
Přístav - José a Ivana doma Foto:
Dívka ve žlutém
 
Už 26. srpna v pátek uvidíte premiérový díl Přístavu, pokračujeme po prázdninové pauze. Ve 20.15 uvidíte i radu Dr. Jonáše Milence, která právě řeší to, že její fenka Etika je nemocná. Vypadá to, že kromě angličtiny je Milenčinou silnou stránkou i převádění měr. Podívejte se na video.
Celý článek
Přístav - Milenka je nejlepší Foto:
Fenka vlčáka Etika je miláčkem manželů Radima a Milenky. Co se však stane, když Etika onemocní? Mili použije svou intuici a Radim všechno odmítá. Jenže Dr. Jonáš, samozvaný veterinář, je neúprosný...
Celý článek
Radi s Mili zase plánujé kulišárnu Foto:
Po skoro dvouměsíční prázdninové pauze uvidíte další pokračování příběhů z Přístavu. Nepamatujete si, co jste viděli za poslední díl? My Vám připomeneme důležité okamžiky za poslední půl roku. Podívejte se na video, s námi se v Přístavu neztratíte!
Celý článek
Přístav - Petr Čtvrtníček v akci Foto:
Uběhly skoro dva měsíce a prázdninová pauza seriálu je u konce. Už v pátek 26. srpna v pátek uvidíte premiérové pokračování Přístavu. Kde jsme to skončili v posledním 66. dílu? Připomeňte si zásadní okamžiky s námi.
Celý článek
Mili bude jeho fotografkou Foto:
 

Líbí se vám Přístav?