Pátek
20.15
na Primě

4 nej scény z 62. dílu Přístavu. Hlasujte, která je nejlepší!

Jak dopadne svatební ráno po svatební noci, která se nezdařila? Foto: Jak dopadne svatební ráno po svatební noci, která se nezdařila?Foto: archiv Prima

V pátek jste mohli vidět 62. díl Přístavu, který byl minimálně pro jednu osobu ze Zátoky poněkud zlomový. José se vrátil z Itálie s jasnou zprávou – všechno ztratil. Olga už děti zapsala do anglické školy v Benátkách. Na druhou stranu, Milenka se svým manželským statusem hodně perlila.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

62. díl Přístavu zachytil všechno, co se stalo druhý den po nejproslulejší svatbě v Přístavu. Ačkoliv Milenka, dnes už Pátková, peskuje každého (dokonce i svého manžela) za to, aby jí říkal tím správným příjmením a zároveň prožívá nejhezčí období plné euforie, José ztratil úplně všechno.

Roman Mareš na tom není o nic lépe, vypadá to, že jeho byznys partner zmizel nadobro. Marek Skála sebral všechny věci ze svého pokoje a brzy ráno si vzal společné auto a odjel. Nejspíše za Krupicí. Roman je na všechno sám, a tak se mu José prosící o dočasný azyl a práci hodí.

Zatímco se všechno může zdát dost černé, je tomu právě naopak. To by nebyl český humor, aby si z černočerné situace neuměl udělat pořádnou legraci. A takový byl i páteční Přístav.

Jaká scéna se vám líbila nejvíce? Hlasujte a řekněte nám, co vás baví!

Anketa

Jaká scéna se vám líbila nejvíce ze 62. dílu Přístavu?


1) Johana s ROMANTIKEM Petrem.

2) "To jde za Milenkou"...."Za mnou?"

3) "My jsme šlichta!"

4) "Já jsem Hrdá Pátková"

Další díl Přístavu uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

CO UVIDÍTE TENTO PÁTEK V NOVÉM DÍLU PŘÍSTAVU? PODÍVEJTE SE NA UPOUTÁVKU:


Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?