Pátek
20.15
na Primě

5 vychytávek do bytu od Dívky ve žlutém

Časopisová podnožka Foto: Časopisová podnožkaFoto: www.divkavezlutem.cz

Jitka, kterou všichni znáte jako bloggerku z blogu Dívka ve žlutém, kromě pečení také ráda zútulňuje svůj byt. Nedávno se totiž přestěhovala zpátky do Špičky a pokouší se doma pořádně zabydlet pomocí různých vychytávek, které si můžete vytvořit i vy!

Nedávno jsme Jitku poprosili o to, aby nám bloggerka prozradila ty nejlepší recepty na sladké dezerty. Pět tipů už nám Jitka dala a můžete je najít tady.

Tentokrát jsme Jitku poprosili o to, aby nám vybrala pět nejlepších vychytávek do bytu z jejího blogu. A co budete potřebovat? Šikovné ruce a dostatek prostoru pro umístění skvělých doplňků do bytu! Jitka často bloguje také o dění v Zátoce, protože tam má několik přátel. Na www.divkavezlutem.cz najdete všechny její postřehy ze života, nápady a recepty.

Co Jitka doporučuje?

Provázkové podtácky

U nás v Přístavu už skoro nikdo nemá doma na stole kolečka od sklenic. Podtácky z provázků totiž vyrábím tak často, že už jsem jimi obdarovala snad všechny. :)

Podtácek Foto: PodtácekFoto: www.divkavezlutem.cz

Zkuste je také! Stačí vám jen hezký provázek, tavicí pistole a 10 minut času.

Návod najdete TADY

Rám na fotky

José mě naučil fotit na Polaroid a já dlouho přemýšlela, jak si výsledné fotky vystavit. Nakonec jsem si vyrobila snadný rám ze starého obrazu a každý, kdo ke mně přijde na návštěvu, ho k mojí velké radosti hned chválí. :)

Rám na fotky Foto: Rám na fotkyFoto: www.divkavezlutem.cz

Návod najdete TADY

Časopisová podnožka

Přiznám se, že i když jsem hodně tvůrčí člověk, chvilkou pořádného odpočinku rozhodně nepohrdnu. Aby moje lenošení bylo ještě příjemnější, z hromádky starých časopisů a pohodlného polštáře jsem si vyrobila praktickou podnožku.

Časopisová podnožka Foto: Časopisová podnožkaFoto: www.divkavezlutem.cz

Návod najdete TADY

Podnos na vzkazy

Když se Pavlína Krupičková zase rozhádala s Pepou, vyrobila jsem pro ni jako dárek podnos, na který může Pepovi psát milé vzkazy. Nedávno se mi svěřila, že ho často používá, jen ony vzkazy jsou prý občas nepublikovatelné… :)

Podnos na vzkazy Foto: Podnos na vzkazyFoto: www.divkavezlutem.cz

Návod najdete TADY

Malovaný hrneček

S Johankou jsme v poslední době hodně tvořily vychytané hrníčky do mojí domácí kavárny. Tyhle jsou moje oblíbené, nazdobené lakem na nehty. Stačí pár minut a je hotovo!

Hrneček Foto: HrnečekFoto: www.divkavezlutem.cz

Návod najdete TADY

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?