Pátek
20.15
na Primě

7 nejlepších scén z 65. dílu Přístavu. Jaká se vám líbila nejvíce?

65. díl Přístavu přivezl Koblihu, která se pomalu ale jistě zabydluje u Pepy Krupičky, odvezl Terezu Skálovou, jež se podívala do pražského bytu a málem jí to zabilo. Jaká scéna se vám líbila nejvíce? Hlasujte v článku!

 

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Lindina matka odjíždí zpátky za prací do Frankfurtu a loučí se i s novinářem Drtinou, s kterým strávila pěkné chvíle. Bude z toho něco víc? To se už snaží dozvědět její dcera, kterou Drtina vezme na zmrzlinu. A Mili jejich báječný rozhovor musí samozřejmě poslouchat a tvářit se u toho strašně nenápadně!

O dost náročnější už byla scéna, kdy se Tereza vrací do Prahy, aby svůj byt našla v dezolátním stavu. Tuto situaci určitě nezažila jako jediná matka. Přítel Petr nakonec přiměje Johanu, aby se své matce omluvila, protože Johana byla na svého rodiče opravdu ošklivá.

Jednu velkou radost způsobil i starý známý zedník Pyšta se svými nekonečnými příběhy a velkou chutí nepracovat. Pyšta vám okomentuje každou práci, aniž by se čehokoliv dotkl. O tom se přesvědčil nejen Drtina, ale i Roman v Přístavu (a kdysi dávno i Pepa Krupička).

Mili Radima konečně ukecala k tomu,a by si udělali dítě. Kojení totiž bude levnější, než kupovat jídlo. A tak pilně trénují. A z toho má Mili energie na rozdávání!

Anketa

Jaká je vaše nejoblíbenější scéna z 65. dílu Přístavu

 

1) Míra nechce, aby se José objevil na jejich svatbě s Ivanou. Tuší něco?

2) Pyšta se vrátil

3) Mili má radost a trénuje na děti!

4) Mili nenápadně poslouchá

5) Johana se pohádá s mámou.

6) Petr chce, aby se Johana omluvila

7) Mili má "dilinu", teda dilema!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?