Pátek
20.15
na Primě

CELÉ VIDEO: Krupice to vybalila! Co chce říct Markovi?

Krupice přijíždí před Přístav v novém autě a před dveře hospody ji doprovází statný mladý muž. Pavlína se v Přístavu objeví nečekaně s větou, že "ale opravdu někoho má". Co si o tom Marek může myslet? Snaží se jí vzít vítr z plachet. Povedlo se?

Krupice stále pracuje v Praze jako kadeřnice, ale pravidelně dojíždí za Markem do Zátoky. Riskute tak to, že se tam bude potkávat se svým budoucím exmanželem. I za to jí to však stojí. S Markem jsou zamilovaní, proto Marek čeká za záhadnou a neopodstatněnou návštěvou nůž do zad.

Krupice má tajemství

Aby ušetřil sobě a Pavlíně veškeré stresy, chce kadeřnici během jejího projevu vzít vítr z plachet a řekne, co si myslí, že se děje. Pátek ho na to upozorňoval pár sekund, než Pavlína přišla do hospody.  "Už se mnou nechceš bejt, našla sis jinýho frajera," říká smutně, zatímco se Krupice směje. Má pro něj totiž úplně jinou zprávu, kterou by Marek rozhodně nečekal.

Podívejte se na video z pondělního dílu.

Focení v dílně u Pepy Krupičky Foto: Focení v dílně u Pepy KrupičkyFoto: archiv Prima

 

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Co uvidíte v pondělím Přístavu dál? V článku najdete i upoutávku:

Článek

Nezůstane Krupice nakonec  Přístavu? Foto:

Pondělní Přístav: Krupice má pro Marka obrovské překvapení. Uhádnete to?

Život hlavního hrdiny je jako sinusoida. Marek se před chvíli rozvedl a teď má před sebou nepopsaný list své budoucnosti. Jak ho naplní? Nebo ho za něj popíše jeho...


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?