Pátek
20.15
na Primě

Co dělá představitelka Lily Braunové v létě? První dny se jí příliš nepovedly

Přístav - Olga Želenská Foto: Přístav - Olga ŽelenskáFoto: All

Olga Želenská využila pauzu v natáčení seriálu TV Prima Přístav a vyrazila na dovolenou do Španělska. Dovolená ale začala pro představitelku svérázné operní pěvkyně Lily trochu dramaticky.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMA PLAY

Olga Želenská totiž něco špatného snědla a první dva dny jí bylo hodně špatně od žaludku. „Celé jsem je prozvracela a říkala si, že to je fakt úžasná dovolená. Nevím, po čem to bylo, ale alkohol to rozhodně nebyl, piju jen nealkoholické pivo. Naštěstí se mi pak udělalo líp,“ popisovala herečka, která plánovala, že ve Španělsku se bude jen povalovat na pláži, číst si, spát a úplně vypne. „To bych ale samozřejmě nevydržela, tak se snažím být co nejvíc ve vodě a hodně plavat. Každý den uplavu tak kilometr, počítám si tempa, a když to neuplavu za den, zbytek si schovám jako rest do příštího dne. Je tu moc krásně, obdivuju a fotím si, jak tu všechno krásně kvete,“ líčí Olga Želenská.

Principálka divadla čte a čte

Olga Želenská Foto: Olga Želenská, Foto: All

Protože ale nezapře principálku divadla, práci nemohla jen tak hodit za hlavu. „Přivezla jsem si s sebou pět divadelních her a všechny jsem je stihla přečíst hned v prvních dnech. Jednu z nich jsem si vybrala na repertoár našeho divadelního spolku Háta a už se těším, až ji začneme zkoušet,“ říká herečka, která si užívá poslední volné dny, protože už v polovině července se znovu roztočí seriál Přístav.

 

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Johana navštíví Přístav Foto: Johana navštíví PřístavFoto: archiv Prima

 

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Uložit

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?