Pátek
20.15
na Primě

Co o nové postavě Koblihy nevíte? V Zátoce se rozhodně dobře neuvedla!

Je usměvavá, pohodová a je jí všude plno. A velmi dobře se vyzná v autech. Taková je Betka Stanková v nové roli závodnice Jany Koblížkové, které se říká Kobliha, v seriálu TV Prima Přístav.

Jana Koblihová se přiřítí do Zátoky se svým závodním vozem a příliš dobře se obyvatelům Zátoky neuvede. Třeba taková Milenka to schytala jako první. Ta si to totiž vykračovala do práce, na uších sluchátka walkmana a v uších Helenka Vondráčková. Jelikož Mili neslyšela blížící se auto, neuhnula se a Jana Koblihová ji srazila blatníkem do bahna. To v tak blbém dni Milence Hrdé ještě chybělo!

Osamocená Jana si brousí zuby na Josého?

Jana je usměvavá, pohodová a je jí všude plno. A velmi dobře se vyzná v autech. Vdovu a zároveň sestřenici Terezy Skálové hraje Betka Stanková. Jana dorazila do Zátoky hlavně kvůli právní radě, protože její soused v domě je zcela nesnesitelný. V Zátoce se ji však začíná líbit.

Hlavně proto, že je tady plno krásných mužů. Do oka ji ihned padl slaměný vdovec José, který momentálně také sám neví, čí je. Manželství s Olgou se nikam nehýbe, protože Olga je stále pracovně i s jejich nejmladší dcerou v Itálii.

A co ještě o postavě Jany Koblihové nevíte?

1) Jana jezdí ralley

2) Díky přijmení Koblihová se ženě neřekne jinak než "Kobliha"

3) Představitelka Jany, Bětka Stanková, by narozdíl od své role sama prý nevyměnila ani kolo u auta

4) V seriálu Přístav bude objektem zájmu Pepy Krupičky

5) Jan aKoblihová jinak pracuje v knihovně

Nikdo ji ale neřekne jinak než "Kobliho" Foto: Nikdo ji ale neřekne jinak než "Kobliho"Foto: archiv Prima

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?