Pátek
20.15
na Primě

Co uvidíte v pátečním Přístavu? Roman se dozví špatnou zprávu

Už 3. června uvidíte ve 20.15 na Primě další díl Přístavu. Do Přístavu zavítá znovu Kobliha, která se svou dcerou u Pepy prožívá kouzelné jarní prázdniny. Ne všude však bude tak veselo. Co všechno uvidíte v 63. dílu Přístavu?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Kobliha přijela na prázdniny se svojí dcerou. Většina single maminek si nového partnera zkouší a pozoruje, jaký bude mít vztah s jejím vlastním dítětem. Na to u Pepy Krupičky koukat nemusí, protože Pepa je viditelně zbožňuje obě dvě. A dává to dost často najevo.

Šikovný automechanik se dokonce dočká i obrovské pusy od dcery Koblihy. Novou trojici čeká výlet na inlajnových bruslích. Jak se povede Pepovi, který v minulých dílech dal pořádně na frak hokejistům z Nagana? Těšte se na zábavnou podívanou.

Nezvěstný Marek se objevil v Praze

O Markovi nikdo nic netuší od doby, kdy se "nenápadně" sbalil a odjel z Přístavu za Krupicí. Nebere telefony a neodpovídá na zprávy. Romana Mareše nechal ve štychu s celým Přístavem. Za Marka teď profesionálně zaskakuje José Pivoda. Tomu se daří lépe, přestože ztratil kvůli své manželce Olze celou rodinu. Olga si odvezla všechny tři děti do Itálie, kde chce žít nastálo se svým novým partnerem.

Marek se náhle objevuje v pražském bytě a chce mluvit s Johanou. Doma je pouze Petr. Marek se tváří tajemně a nechce s nikým jiným mluvit. Johana je ale ve škole a teprve doma zjistí, že má od táty osm nepřijatých hovorů. Marek jí viditelně chce urputně něco říci. A bude to nejspíš hodně tajné, když se neozývá ani své bývalé ženě.

Kobliha jim vypráví příběh Foto: Kobliha jim vypráví příběhFoto: archiv Prima

Drtina pokračuje v nabídce

Novinář Drtina stále žije v Přístavu, momentálně má však o dost horší náladu. Jeho plán odkoupit chatu nevychází. Radim Pátek od něj chce milion a půl. Drtina hledá v chatě Pátkových obyčejnou tašku se starými dokumenty, které ukryla jeho maminka někdě  ve chvíli, kdy měli emigrovat do Kanady. José se dokonce přimluvil i u Milenky, aby Drtinu do chaty pustila ještě jednou. Ta to odmítá a s Drtinou se neustále hádá.

Novinář ji však na moment obměkčí, Mili se totiž dozví, že emigrant napsal o jejím Pátkovi povídku. Ta je v angličtině, ale to Milli nevadí. Snaží se  v angličtině konverzovat.

Romanův táta nemá milenku

Pár dílů zpátky přiběhla Romanova matka do Přístavu s tím, že její manžel a Romanův otec má nejspíš milenku. Rozhodně něco tajil. Nakonec se bohužel ukáže, že sice něco tajil, ale rozhodně to nebyla nevěra. Romanův otec má nádor tlustého střeva. Roman je samozřejmě nešťastný a snaží se rodině co nejvíce pomáhat.

Tereza si všimne, že je posmutnělý, a tak pravdu z Romana doslova vydoluje. Roman se strašně bojí, co se bude s jeho otcem dít dál.

Přístav uvidíte na Primě už v pátek ve 20.15!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?