Pátek
20.15
na Primě

Co uvidíte v premiérovém Přístavu? Hadi se vrací z Itálie za Pivodou

V pátek 26. srpna navazujeme na pokračování Přístavu po prázdninové pauze. Premiérové díly uvidíte tedy už příští pátek. Na co se můžete těšit? Hadi společně s Klárkou přijedou z Itálie za tátou Josém a Mili bude léčit nemocnou Etiku svíčkovou dietou.

Před prázdninovou pauzou jste mohli vidět 66. díl Přístavu, kde Marek Skála dostal vážné ultimátum od Romana. Buď bude na 100% v Přístavu, nebo prodá Josému podíl hospody.

Hadi se vrátili z Itálie

V 67. dílu, který uvidíte již 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě, uvidíte pokračování. Marek Skála ultimátum přijal a Roman čeká na jeho vyjádření. Mezitím Josému přijíždí jeho dvojčata společně s malou Klárkou z italských Benátek, kde žijou se svou matkou Olgou. José je nervózní a snaží se vyrovnat exotickým Benátkám. Rozhodne se dětem zařídit zajímavý, ale pořádně náročný program. Při společně trávených chvílích se José dozví další informace o nevlastním italském tatínkovi dětí a zároveň milenci Olgy, což bude pro Josého těžká zkouška. Olgu stále miluje.

Zatímco Olga pracuje v Benátkách, José se stará o děti Foto: Zatímco Olga pracuje v Benátkách, José se stará o dětiFoto: archiv Prima

Pepa jedná za zády Koblihy

Dcera jezdkyně ralley, Koblihy, si přeje závodní buginu pro děti, což jí Kobliha jako matka nechce dovolit. Pepa však neodolá a rozhodne se svou nevlastní dceru rozmazlit, buginu ji za zády Koblihy slíbí a opravdu zařídí. Kobliha se celou pravdu dozví náhodou a je pořádně naštvaná.

Účet od vodárny přišel, kde je Pyšta?

Pátkovi konečně přišel účet od vodárny z akce, kdy museli opravit potrubí, protože Pyšta ho během společného hledání s novinářem z Kanady prokopl. Novinář Drtina se brání, že nic platit nebude, zatímco Pyšta je hrůzou bez sebe, když vidí konečný účet. Chce utéct ze Zátoky.

Přístav - Radim Pátek Foto: Přístav - Radim PátekFoto: archiv Prima

Radim se plácne poprvé v životě přes kapsu

Známý šetřílek Radim Pátek se společně s Milenkou budou muset plácnout přes kapsu. Jejich fenka, milovaná Etika, onemocněla. Mili jde za Dr. Jonášem, protože si je jistá, že ji bolí zuby a kvůli tomu nežere. Dr. Jonáš využije situaci pro vlastní pobavení a nakáže Etice držet masovou dietu (Etika do té doby žrala jen zbytky), tomu se Pátek brání, protože je to drahé. Ze strachy o Etiku však přistoupí na dietu, která spočívá v pojídání pravé svíčkové.

Premiérové díly Přístavu uvidíte už 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?