Pátek
20.15
na Primě

Co uvidíte ve středu? Na Marka útočí lolitka, ale vrací se mu manželka

Přístav - vysokoškolačky v akci Foto: Přístav - vysokoškolačky v akciFoto: archiv Prima

Založit si hospodu, to znamená být i sociálně aktivní. Prázdniny u vody využívají i sličné studentky vysokých škol, které chtějí zažít dobrodružství. Divokým kráskám budou odolávat i Marek (Martin Dejdar) s Romanem (Filip Blažek). Odolají? To uvidíte už ve středu v Přístavu ve 20.15 na Primě.

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, můžete sledovat každé pondělí a středu. Šestý díl uvidíte už ve středu.

Léto a horko svádí k nepravostem a užívání si života plnými doušky stejně jako k vychlazenému alkoholu, jenž chutná nejlépe právě v tyto měsíce. O tom něco ví Marek Skála (Martin Dejdar), který otevřel společně s Romanem Marešem (Filip Blažek) hospodu u řeky. Hospoda Přístav vybízí k návštěvám nejen rodinným, ale jezdí sem i skupinky mladých a nespoutaných dívek, které si chtějí užívat života a zažívat různá dobrodružství. Od té doby, co je v hospodě i jukebox, je to v Přístavu jedna velká párty.

Roman a jeho studentky

K dobrodružství vyzývá hlavně Roman, starý sukničkář, který si v životě umí hrát a flirtování patří mezi jeho koníčky. Teorii svádění zkouší v praxi na dceru Marka Johanu, která mu pomalu a jistě podléhá. Roman však rychle ztrácí zájem, aby mohl ihned nalézt další vzrušení. A že o nahé slečinky v Přístavu rozhodně nebude nouze.

Když se objeví hravé vysokoškolačky v jeho teritoriu, je Roman ve svém živlu. Zakoukaná Johana se však postará, aby slečinkám jejich záměr nevyšel.

Marek jako otec stejně staré dcery pobaveně přihlíží extrémně mladým objektům Romana. Sám by nečekal, že si ho jedna slečna ze skupinky vybere také. Ta na něj zkouší přímo lolitkovské triky. Odolá Marek, jehož manželství je v troskách?

Přístav - Tereza se vrací Foto: Přístav - Tereza se vracíFoto: archiv Prima

Krupice se nevzdává stejně jako Tereza

Krupice se nevzdává představy strávit pár dní během letních prázdnin u moře. S Pepou se hádají jako koně, protože Pepa jí na začátku manželství hodně nasliboval. Jednou měsíčně divadlo a jednou ročně kino. Pepa si všechno rozmyslí ve chvíli, kdy mu Marek začne vykládat o tom, jak na jedné povedené dovolené s manželkou počali Johanu, jež se měla stylově jmenovat Korčula.

Do Přístavu se vrací s pozitivní náladou a se záminkou zkontrolovat dceru Johanu Tereza Skálová. Milý postoj Marka ji velice překvapí. Máte se na co těšit. Už ve středu na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?