Pátek
20.15
na Primě

Čtvrtníček jako rozesmátá mrtvola a další veselé klapky!

Přístav - Petr Čtvrtníček jako rozesmátá mrtvola Foto: Přístav - Petr Čtvrtníček jako rozesmátá mrtvolaFoto: archiv Prima

Momenty, kdy spolu mají natáčet Petr Čtvrtníček a Kateřina Kaira Hrachovcová, patří mezi oblíbené nejen pro diváky, ale i pro seriálový tým. Někdy se totiž neudrží ani kameramani, kteří scénu natáčejí. Přinášíme vám další nepovedené klapky z 46. dílu.

Natáčení seriálu vždy přináší kopu legrace, a zvlášť s takovými dvojicemi, jako je Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček. V seriálu tato partnerská dvojice baví všechny diváky, protože si sami herci vytvořili charakteristiky svých postav tak bravurně, že se každý těší na další jejich výstup.

A Kateřině se to s touto scénou znovu naprosto povedlo. Její hysterická Milenka, která právě zjistí, že její partner Radim už není mezi živými, je přímo bizarně zábavná. V další scéně, kde se k mrtvole Radima seběhnou i další obyvatelé Zátoky zábava pokračuje.

Hysterický výstup Milenky však tentokrát odboural i Petra Čtvrtníčka, který měl zahrát zcela mrtvolnou mrtvolu. Během show Milenky Hrdé se mu to však nepovedlo a herec známý svou kamenou tváří se naprosto odboural.

Podívejte se na scénu rozesmáté mrtvoly:

Když vypadne slovíčko Martinovi Zounarovi, všechno je jinak a herci musí zpátky ke scénáři, protože jinak by zapadl celý vtip.

Jak už jste mohli vidět ve veselých klapkách z 45. dílu, v každé scéně je důležitý i včasný výstup. Martin Dejdar minule čekal na ten správný okamžik, aby ho následně propásl, zatímco Václav Jiráček, jenž hraje Míru Šimáčka, si zase špatně vzal léky. Tvůci seriálu ho tak museli zastavit ve chvíli, kdy už válel na jazyku několik seriálových psychofarmatik.

Zastav, Václave!

Další díl Přístavu uvidíte ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?