Pátek
20.15
na Primě

Dívka ve žlutém bude psát o životě v Zátoce

Přístav - Dívka ve žlutém Foto: Přístav - Dívka ve žlutémFoto: All

Je mladá, krásná a jmenuje se Jitka. Miluje žlutou barvu (nosí ji skoro pořád) a skvělou kávu. Jitka bydlí ve vesnici Špička a sleduje rozjezd nové hospody Přístav stejně jako jeho obyvatele. Pokud se chcete dozvědět něco o Přístavu, sledujte její blog, kde vymýšlí i skvělé recepty nebo DIY.

V Přístavu ji málokdy přehlédnete, patří mezi ty nejkrásnější a její nejoblíbenější barva svítí na kilometry daleko. Jitka se rozhodla založit si blog o jejím životě ve Špičce, ale často jezdí do Zátoky na kávu (a někdy i klidně na něco tvrdšího, když je povedený večírek). Na svém blogu píše nejen o jejím okolí, ale zabývá se i pečením neodolatelných sladkostí, nebo vytvářením něčeho pěkného do domu.

Jitka se Vám chtěla představit sama:

Ahoj!

Jmenuju se Jitka a na tomto blogu bych se s vámi podělila o všechno, co mám ráda, a co mě baví. :)

Asi bych se vám nejdříve měla představit. Je mi 28 let a po tom, co jsme se bohužel rozešli s přítelem, jsem se přestěhovala zpátky do krásné přírody do vesničky Špička, kde jsem vyrůstala. Miluju to tu! Ten klid a věčné šumění řeky! Naproti přes řeku je chatová osada Zátoka a ve Špičce i v Zátoce tu máme hezkou sbírku milých lidí, ale i roztomilých podivínů. Určitě o nich taky něco napíšu, to se těšte. Hlavně na Pátka ze Zátoky, ten vydá na celou knížku. :)

Přístav - dívka ve žlutém píše o Přístavu Foto: Přístav - dívka ve žlutém píše o PřístavuFoto: All

Ze všeho nejraději dělám svět kolem sebe krásnějším a proto jsem si i založila tenhle blog. Doufám, že se mi podaří třeba některé z vás inspirovat. Ráda vyrábím věci rukama, a snažím se do každé vložit kousíček sebe. Netvrdím, že jsem umělkyně, ale moc ráda bych se tímto někdy pořádně živila. Zatím to jen tak zkouším. :) Ideálně, kdyby se mi k tomu povedlo mít i svoji malinkatou kavárničku, to by bylo krásné!

A proč jsem blog pojmenovala zrovna Dívka ve žlutém? To je jednoduché – je to moje nejoblíbenější barva a málokdy mě uvidíte v nějaké jiné. :)

Její blog najdete TADY.

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?