Pátek
20.15
na Primě

Dovolená v ohrožení: Pepa dostává nabídku práce snů. Uhne Krupice?

Přístav - Pepa s Krupicí Foto: Přístav - Pepa s KrupicíFoto: archiv Prima

Pepa pracně nacvičuje na oplodňovací dovolenou u moře se svou Krupicí. Jeho plavání se sice ještě nezlepšilo, Pepa je však rozhodnutý zkusit vše. V tom nejlepším přijde Pepovi nabídka, která se nedá odmítnout, přesně v době, kdy jede Papa na dovolenou. Co na to Krupice?

Dovolená u moře se Pepovi a Pavlíně blíží mílovými kroky. Pavlína urputně balí, Pepa si kupuje záchranný kruh (jeho plavání se moc nezlepšilo). Den před odletem se ke Krupičkovým do osady dostane muž, který dá Pepovi skvělou pracovní nabídku. Postarat se o jeho vymazleného veterána by si přál snad každý muž, natož milovník aut jako je Pepa. Pepa jako správně vycvičený manžel ihned odmítne, protože práce musí být hotová v době, kdy bude s Pavlínkou na dovolené.

V hlavě se mu však honí spoustu věcí, ale jedno ví jistě: Pavlína by ho zabila. Pepa se tedy jde poradit s ostatnímu muži ze Zátoky. Marek mu ihned bez rozmyslu potvrdí, že to by si opravdu "nelajsnul", i on už trochu Krupici zná. Krupice je žena činu.

Během společného večera manželů Krupičkových však dojde k překvapivému obratu. Krupice se zkrátka bude muset rozhodnout, zda Pepovi svou vytouženou dovolenou vezme práci snů...

Podívejte se na středeční scénu z Přístavu:

Další scény uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?