Pátek
20.15
na Primě

Focení v Přístavu: Radim Pátek se hodil do gala a Milenka nahodila porno pózu

"Ty nohy víc k sobě, Milenko," instruuje Milenku Roman Mareš, který dvojici s Radimem fotí na Levnomat aby lépe zpropagoval pokoje Přístavu. Milenka měla totiž skvělý nápad, jak zachránit podnikání. Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu.

Přístav zeje prázdnotou. Zima turisty příliš neláká a obyvatelé Zátoky se v hospodě příliš neukazují. Možná je to kvůli nepříjemné atmosféře kvůli rozporům mezi Markem a Romanem. Marek stále nedokáže odpustit Romanovi, že mu sbalil jeho vlastní ženu.

Fotomodeling v Přístavu

Nulová návšteva Přístavu se samozřejmě projevuje i na financích Marka a Romana. Ti si znovu nemohou dovolit platit Milenku v kuchyni a v Přístavu podávat alespoň obědy. Vrací se k začátkům, kdy podávali pouze nakládaný hermelín. Milenka je znovu nešťastná, protože Přístav ji bude platit pouze za úklid.

V pudu pracovní sebezáchovy se Milenka rozhodla klukům poradit, jak podnikat. Přihlásit se na oblíbený slevový portál Levnomat a nabídnout pobyty v Přístavu se slevou. To by mohlo přilákat alespoň některé zákazníky.

K tomu je však potřeba Přístav profesionálně zpropagovat. Jediným štestím je, že Roman Mareš je bývalý úspěšný fotograf svatebního salónu. Chopí se foťáku, ale potřebuje do pokojů modely a modelky. Radim Pátek a Milenka se tedy hodí do gala a pózují. Jejich vlastním stylem.

Co an to Ouško? Foto: Co an to Ouško?Foto: archiv Prima

A co uvidíte ve středu v Přístavu dál? Podívejte se na upoutávku:

 

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?