Pátek
20.15
na Primě

FOTOGALERIE: Jak se natáčelo vítání občánků s Petrou Hřebíčkovou?

U zkoušek není třeba dětských herců:-) Foto: U zkoušek není třeba dětských herců:-)Foto: archiv Prima

Petra Hřebíčková, představitelka seriálové Olgy Drozdové, už je přes dva týdny na obrazovce. Jak vypadala jedna z jejich prvních scén v novém seriálu Přístav? Během vítání do světa její seriálové dcery Klárky se znovu potkala se svými hereckými kolegy.

Petra Hřebíčková se před nedávnem stala poprvé matkou. Ačkoliv se jí v reálném životě narodil syn, v seriálu Přístav má dceru Klárku s Josém Pivodou (Pavel Řezníček). Krásná Petra Hřebíčková je na mateřské dovolené, ale k natáčení si bude párkrát v měsíci odbíhat ráda: "Na natáčení jsem se moc těšila, moc se mi po všech stýskalo. První natáčecí den jsem se potkala také s Filipem Blažkem, kterého jsem moc ráda viděla,“ líčila Petra.

Setkání s Filipem Blažkem

Představitel Romana Mareše, Filip Blažek, nám o kamarádství s Petrou Hřebíčkovou vyprávěl v rozhovoru. Podívejte se na něj TADY. Filip nám dokonce s nadsázkou prozradil, že jim tvůrci seriálu zpřetrhali seriálový vztah kvůli tomu, že na place spolu hodně vtipkovali.

Petra sice nastoupila do nového seriálu, nové kolegy většinou zná: "Třeba Ivanu Kociánovou (Ivana Braunová) znám z divadla z Hradce Králové," prozradila herečka.

Podívejte se na fotogalerii ze zákulisí:

Petra Hřebíčková se konečně potkala s kolegy Foto: Petra Hřebíčková se konečně potkala s kolegyFoto: archiv Prima

Další díl Přístavu uvidíte zase v pondělí ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?