Pátek
20.15
na Primě

FOTOGALERIE: Jak si užívá Petr Lexa léto?

Přístav - Petr Lexa na prázdninách Foto: Přístav - Petr Lexa na prázdnináchFoto: Instagram Petra Lexy

Zpěvák a youtuber Petr Lexa prožívá jako většina hudebníků léto pracovně na hudebních festivalech. Někdy si ale dokáže najít i chvilku pro sebe. Podívejte se, jak si miláček dívek a hrdina dětí, užívá léto!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Ještě před dvěma lety trávil Petr Lexa, spolumajitel dvou Slavíků a youtuber roku, v baru na brigádě, teď už svůj talent prodává na pódiích různých letních hudebních festivalů. V kapele SLZA se Petr Lexa našel, ale stejně tak ho baví i hraní.

Petra proto většina diváků zná i jako Petra Dvořáka, postavu ze seriálu Přístav, kde si idol dívek tak trochu zahrál sám sebe. Petr Dvořák je totiž hoch, který začíná budovat svoji hudební kariéru a zároveň musí skloubit vztah se svou láskou Johanou. Ta je dcerou majitele Přístavu. A někdy jsou jejich životní styly tak odlišné, že třecí plochu s ostrou výměnou názorů najdou hodně snadno, ale i tak se mají rádi.

Petr Lexa Foto: Petr LexaFoto: instagram

Petr Lexa si ale momentálně užívá léto podle svých snů. Podívejte se na fotogalerii:

Petra Lexu můžete sledovat na jeho Instagramu

HLASUJTE!

Samozřejmě můžete stále hlasovat, kdo vám během prázdninové pauzy (na premiérové díly Přístavu se můžete těšit na podzim) chybí nejvíce. Zatím vede Milenka Pátková, ale kdo jí zdárně šlape na paty?

Tady najdete i 3 sestřihy nejlepších scén s Mili:

Článek

Přístav - Milenka Best of Foto:

VIDEO sestřih: To nejlepší z Mili číslo 3!

Pokračujeme ve výběru nejlepších scén s Mili Hrdou Pátkovou, která je zaručenou hvězdou celého Přístavu. Můžete se těšit na další přeřeky, ale i na perfektně ujeté scény...

Článek

Proč je José v posteli? Foto:

VIDEO: Nejlepší scény s Mili č. 2

V článku najdete video, v kterém pokračujeme s nejlepšími scénami s Milenkou Hrdou Pátkovou. Mili je poněkud trhlá, to už všichni víme, ale její scény a přeřeky jsou...

Článek

Přístav - Milenka Hrdá Foto:

Tady najdete sestřih nejlepších hlášek Milenky Pátkové

Milenka Hrdá Pátková je ženou, bez které by Přístav nefungoval. Její hlášky a zkomoleniny vždycky zaručeně pobaví. Podívejte se na první část toho nejlepšího ve videu!

 

 

Článek

Přístav - Petr Lexa vaří Foto:

Jaké menu by pro Johanu vytvořil "hospodyňka" Petr Lexa?

Herec Petr Lexa je nejen nadaný zpěvák, ale do vínku mu bylo přidáno i v oblasti humoru. Ten ukazuje na svém populárním YouTube kanálu a klidně i na Instagramu. Na...

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Uložit

Uložit

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?