Pátek
20.15
na Primě

FOTOGALERIE: Podívejte se s námi do zákulisí natáčení

Natálie Grossová s Hedvikou Čermákovou Foto: Natálie Grossová s Hedvikou ČermákovouFoto: All

Příběhy Přístavu se momentálně točí okolo tématu nových životních kapitol. Zatímco Krupice dohaduje svůj rozvod s právničkou, Marek s Terezou mají rozvod už za sebou. Zátoka žije příjezdem filmařů, kteří plní herecké sny jejím obyvatelům. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení seriálu.

Přístav se natáčí jako jeden z mála seriálů hodně často v exteriérech u řeky Berounky. Herci tak prožívají opravdovou zimu a prožívali společně i reálné léto, které se minulý rok opravdu vyvedlo. Jak nám v rozhovoru potvrdil Filip Blažek, jenž ztvárňuje Romana Mareše, natáčet v exteriérech je pro herce zpestřením práce.

V naší fotogalerii tedy uvidíte zákulisí z exteriéru, kdy Petr Čtvrtníček tak trochu zrežíroval seriálového režiséra, ale i natáčení v ateliéru, kde najdete všechny seriálové pokoje, v kterých herci a herečky prožívají seriálové životy a my s nimi.

Zkouška scény "po rozvodu"  Foto: Zkouška scény "po rozvodu" Foto: All

Ve fotogalerii uvidíte jak talentovanou Natálku Grossovou (Linda) a Hedviku Čermákovou (Ema), tak i Báru Kodetovou (právnička Hyena), Marka Taclíka (slavného herce), ale i Petra Lexu během zkoušené scény s reálným režisérem Přístavu J. Polišenským.

Speciální roli autoservisové klientky Pepy Krupičky si dokonce zahrála i reportérka Top Star Pavlína Holubová. A jak uvidíte, i pro ni bylo natáčení zábavou.

Učí se společný text Foto: Učí se společný textFoto: All

Co uvidíte v pondělním dílu Přístavu? Podívejte se na upoutávku:


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?