Pátek
20.15
na Primě

Herec z Přístavu má na léto velkou výzvu. Petr Vágner se připravuje na Spartan Race

Přístav - Petr Vágner se znovu připravuje na drsný závod - Obrázek 4 Foto: Přístav - Petr Vágner se znovu připravuje na drsný závod - Obrázek 4Foto: archiv Petra Vágnera

A co děláte v létě vy?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Petr Vágner se připravuje už na třetí extrémní závod Spartan Race, a to v polské Krynici. Po týdnech tvrdého tréninku si ale dopřál pár dní na jachtě v St.Tropez, odkud se pak přesune rovnou do Polska.

Trať je dlouhá 24 kilometrů a Petr doufá, že získá třetí medaili do série. „Každý závod je extrémně náročný. Plazili jsme se pod ostnatým drátem, ručkovali přes překážky, skákali přes oheň, museli jsme přesunout ohromnou pneumatiku, podplavat překážku ve vodě, běhat s pytlem písku do kopce, házet oštěpem, překonávat překážky ze sítí, přelézat dřevěné bariéry a další šílené věci. S výsledky obou závodů jsem moc spokojený a jsem zvědavý, jak dopadnu v Krynici,“ říká Petr.

Na závody Petr trénoval i v Thajsku, kde byl před několika měsíci. V St.Tropez si ale jen užívá, a to převážně na jachtě. „Z letiště do hotelu jsem se přesouval dokonce vlastním malým letadlem. Je to paráda. Po závodě v Polsku bych rád jel s dětmi na týden k moři, ještě nevím kam, a plánujeme i stanování na chalupě. Musím to promyslet a skloubit s natáčením Přístavu, který se už zase rozběhl. Divadlo se naštěstí nehraje, ale už jsme začali zkoušet novou hru, která bude mít v Divadle Radka Brzobohatého premiéru v říjnu,“ říká Petr.

Přiznává, že má z posledního závodu, který se rozhodl absolvovat, trochu strach, protože se opět nechal ukecat k šílené sázce. „Vsadil jsem se s trenérem a koordinátorem závodu Honzou Jirkalem, že nebudu ve své kategorii poslední, jinak budu moderovat TOP STAR v bláznivém kostýmu,“ prozrazuje Petr.

HLASUJTE pro svého oblíbence z Přístavu!

Samozřejmě můžete stále hlasovat, kdo vám během prázdninové pauzy (na premiérové díly Přístavu se můžete těšit na podzim) chybí nejvíce. Zatím vede Milenka Pátková, ale kdo jí zdárně šlape na paty?

Tady najdete i 3 další sestřihy nejlepších scén s Mili:

Článek

Přístav - Milenka Best of Foto:

VIDEO sestřih: To nejlepší z Mili číslo 3!

Pokračujeme ve výběru nejlepších scén s Mili Hrdou Pátkovou, která je zaručenou hvězdou celého Přístavu. Můžete se těšit na další přeřeky, ale i na perfektně ujeté scény...

Článek

Proč je José v posteli? Foto:

VIDEO: Nejlepší scény s Mili č. 2

V článku najdete video, v kterém pokračujeme s nejlepšími scénami s Milenkou Hrdou Pátkovou. Mili je poněkud trhlá, to už všichni víme, ale její scény a přeřeky jsou...

Článek

Přístav - Milenka Hrdá Foto:

Tady najdete sestřih nejlepších hlášek Milenky Pátkové

Milenka Hrdá Pátková je ženou, bez které by Přístav nefungoval. Její hlášky a zkomoleniny vždycky zaručeně pobaví. Podívejte se na první část toho nejlepšího ve videu!

Pamatujete si i na to, jakou měla Mili svatbu? Vybrali jsme ty nejlepší scény do jednoho videa. Sledujte:

Článek

Zveme vás na náš oběd, říká Milenka Foto:

Zavzpomínejte si na nejšťastnější den Mili: Sestřih bláznivých scén, kdy se vdávala

Milenka Hrdá si kvůli vlastní svatbě hodně protrpěla. Tak za prvé, donutit Radima Pátka do chomoutu bylo skoro nad lidské síly, za druhé její šaty z Číny nepatřily zrovna...


Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Uložit

Uložit

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?