Pátek
20.15
na Primě

Hlasujte: Měla by se Krupice s Markem vrátit do Zátoky?

Krupice přijela do Zátoky Foto: Krupice přijela do ZátokyFoto: archiv Prima

56. díl Přístavu pro diváky a divačky nakousl několik témat, u kterých je nutné se zastavit. V Přístavu se totiž staly poměrně zásadní věci, jež některým dost pocuchaly život. Třeba takový José se bude rozhodovat, zda ještě zůstane s manželkou. A začátky podnikání Krupice jsou více než bolestné.

Marek a Krupice jsou momentálně k nezastižení, protože společně připravují kadeřnický salon v Praze. Všechno se jim ale zkomplikovalo, jak si můžete přečíst tady. Krupice je bez peněz, zoufalá, a podle Terezy Skálové už jí pomůže jenom modlení. Samozřejmě se jí nedivíme. Vypadá to, že život v Praze je o něco náročnější než v klidné Zátoce, kde žila posledních deset let.

José Pivoda, otec tří dětí a manžel Olgy Drozdové, stojí před důležitým životním rozhodnutím. Momentálně na něj však nemá sílu. Jeho manželka už několik měsíců pracuje v Itálii. Jejich rozhovory po skypu začínají být hodně monotematické a oba dva jsou ve vztahu nespokojení. Olga slíbila sama sobě, že jejich vztah bude řešit, zatímco se José cítí bez energie a neví, co si o svých emocích vlastně myslet. Zůstat v nefungujícím vztahu, nebo se posunout dál?

Milenka Hrdá dala Radimovi v pátek pořádně zabrat. Dokonce se od něj na moment odstěhovala. Radim si myslel, že Milenku zmanipuluje i v tom, jak by měla vypadat jejich svatba. Bohužel se šeredně spletl.

A do Zátoky se nakonec vydala i Terezina sestřenice Kobliha. Tentokrát ne za právnickou radou, ale rovnou za zakoukaným Pepou Krupičkou. Ta však na obhlídku potencionálního partnera vezme i svou dceru.

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Opakování Přístavu můžete sledovat vždy na Prima love každou středu v 17.25.

Máme pro vás několik otázek z pátečního 56. dílu. Co si o tom myslíte?

Anketa

Měl by se José s Olgou rozvést?

Přístav - Marek s Krupicí u výběhu Foto: Přístav - Marek s Krupicí u výběhuFoto: archiv Prima

Anketa

Měla by se Krupice s Markem vrátit zpátky do Zátoky?

Přístav - Milenka s Radimem Foto: Přístav - Milenka s RadimemFoto: archiv Prima

Anketa

Měla Milenka být v rozchodu s Radimem ráznější?

Přístav - Kobliha s Mili Foto: Přístav - Kobliha s MiliFoto: archiv Prima

Anketa

Hodí se Kobliha k Pepovi Krupičkovi?

Další díl Přístavu uvidíte již tento pátek ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?