Pátek
20.15
na Primě

Jak slaví svátek zamilovaných hvězdy Přístavu? Kdo bude mít kocovinu?

Krupice je v Přístavu a Marek je zase o něco šťastnější Foto: Krupice je v Přístavu a Marek je zase o něco šťastnějšíFoto: archiv Prima

Počasí je sice spíš aprílové než májové, přesto se kalendář přehoupl do měsíce května. Jak herci ze seriálu TV Prima Přístav tráví 1. máj? Kdo pracuje, kdo si užívá v duchu tradice „první máj – lásky čas“?

Herečka Ivana Andrlová, která v Přístavu hraje schovívavou matku Míry Šimáčka, bude prý 1. máj trávit hlavně pracovně, jak jinak než natáčením Přístavu. Herečka hlavně vzpomíná na svoje dětství: "Když se řekne 1. máj, vybaví se mi, jak jsme my děti čekaly, až nám tatínek kdysi za dob hlubokého komunismu přinese nafouknuté balónky. Což tehdy vůbec nebyla běžná věc. Do průvodu jsme někdy chodili, někdy ne,“ říká herečka.

Kristýna Kociánová vzpomíná na dětství

 

Jak se vám líbí nový účes? Foto: Jak se vám líbí nový účes?Foto: All

 „Mně se v souvislosti s tímto datem vybaví prvomájový průvod, kam jsem jako dítě chodívala. Mám jednu kamarádku, která je na 1. máje narozená, takže má zaručeno, že vždycky dostane pusu pod rozkvetlým stromem. Rodiče jí jako malé řekli, že průvod se koná na počest jejích narozenin a ona tomu pár let věřila. Pusa pod třešní mi přijde jako milá tradice, hezčí než americký svatý Valentýn. Když budu točit, tak o ni asi poprosím Vaška Jiráčka, který hraje v seriálu mého partnera. Abych neuschla,“ směje se Kristýna.

Václav Jiráček má většinou kocovinu

 

TOP STAR 18.3.2016 - Václav Jiráček a Jana Stryková - focení pro GlancTOP STAR 18.3.2016 - Václav Jiráček a Jana Stryková - focení pro Glanc

„1. máj vnímám jako svátek lásky se všemi jeho tradicemi, takže samozřejmě ctím a dodržuju políbení pod rozkvetlým stromem. Moje přítelkyně Natálie má ten den navíc narozeniny. Den předem – 30. dubna – máme velký večírek, takže na 1. máje vstáváme trochu s kocovinou, ale s úsměvem,“ prozradil představitel Míry Šimáčka.

Martin Zounar oslaví 1. máj s ženou svého života

Přístav - Pepa Krupička Foto: Přístav - Pepa KrupičkaFoto: archiv Prima

„Pokud nebudu natáčet Přístav, 1. máj strávím se svou dcerou Claudinkou, protože její maminka někam pracovně odlétá. A Claudince pusu pod rozkvetlou třešní určitě dám. Uvaříme si něco dobrého a program přizpůsobíme počasí. Když bude hezky, určitě vyrazíme někam ven,“ plánuje Martin Zounar.

Kateřina Kaira Hrachovcová na to jde mysticky

Přístav - Milenka Hrdá Foto: Přístav - Milenka HrdáFoto: archiv Prima

Kaira své pocity vyjádřila následujícím poselstvím: „První máj je lásky čas, návrat k sobě samým. Znamená pro mě jít do sebe, nechat vzplanout božskou lásku uvnitř našich srdcí. A užívat si blaženosti.“

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?