Pátek
20.15
na Primě

Jak voní Dejdy? Martin Dejdar má svůj parfém

Martin a jeho vůně Foto: Martin a jeho vůněFoto: archiv Prima

Herec Martin Dejdar křtil svůj parfém, který nazval DayDee. A protože momentálně hraje Marka Skálu v primáckém seriálu Přístav, jako místo křtu záměrně zvolil ateliérovou dekoraci seriálové hospody.

Martin nechal vůni namíchat v Americe tak, aby v ní byly obsažené ingredience, které má rád. Jsou mezi nimi například citronová kůra nebo vetiver. Do ateliéru na křest pozval mimo jiné i své kolegy herce Pavla Řezníčka a Filipa Blažka, dalším z kmotrů pak byl moderátor Libor Bouček.

„Spojení s Přístavem mi přijde logické a jsem rád, že křtíme právě v jeho dekoracích. Parfém se jmenuje DayDee, což má několik významů. Mně se odjakživa říká Dejdy, což se vyslovuje podobně jako je název parfému, takže mé jméno v něm je i není obsažené. Navíc Day D znamená v překladu Den D. Pro mě je takový den dnes. Nejen, že tu křtíme, ale můj syn šel v Americe poprvé do nové školy. Moc jsem na něj myslím a držel mu palce a samozřejmě jsem mu s sebou do nového života dal svůj parfém,“ řekl Martin.

„Martin mě poprosil, abych přišel a stal se jedním z kmotrů a já mu rád vyhověl. Martinův parfém se mi líbí, já sám si vybírám vůně podle nálady, ročního období, zajímají mě i novinky na trhu. Přiznávám, že jsem trochu ´Johnny sprej´, na parfémy si potrpím,“ smál se Filip Blažek, který hraje v seriálu Martinova parťáka, s nímž Martin provozuje hospodu Přístav.

Svědomitý Martin a jeho práce

„Za posledních několik let jsem potkal jen málokoho, kdo je tak svědomitý a pracovitý jako Martin. Když ho napadlo, že by mohl zkusit nechat vyrobit vlastní parfém, který by mohl mít úspěch, šel do toho. Vytvořil v podstatě nejprodávanější parfém v jedné síti parfumerií a já před ním smekám,“ řekl Libor Bouček.

Čestným hostem byla i Martinova sestra Vendula, která bratra v novém seriálu samozřejmě sleduje a má prý s ním velmi hezký vztah přesto, že na sebe mají málo času. Na Martina prozradila, že si od ní nikdy v ničem nenechal radit, tedy ani ne při výběru vůně. „Martin měl vždycky svou hlavu, nechtěl žádné rady a nemluvil do života ani ostatním. Nechává lidem volnost tak, jak to má rád on sám,“ řekla.

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?