Pátek
20.15
na Primě

Jak zareagoval v pátek José na návrh Olgy? Sledujte Přístav online na Prima Play

José se rozhodne s dětmi vyrazit ven Foto: José se rozhodne s dětmi vyrazit venFoto: archiv Prima

V pátek jste mohli vidět díl Přístavu s číslem 59. Olga se nečekaně vrátila domů, aby Josému konečně řekla pravdu. Celý díl Přístavu můžete vidět v archivu Prima Play, nebo každou středu na Prima Love v 17.25 jako opakování.

Pepa se musí  vyrovnat se svou historií, aby měl čistý štít v novém vztahu s jeho Jaňulkou. Na jeho pozemku se totiž začínají objevovat jeho bývalé milenky. O jeho nové přítelkyni se dozví i exmanželka Krupice, které se momentálně v osobním životě příliš nedaří. A radost mít z jeho štestí příliš nebude.

Olga Drozdová, podnikatelka z Itálie, se nečekaně objeví na statku u svých rodičů. Děti jsou šťastné jako blechy a rodiče Olgy jsou rádi, že se Olga rozhodla zachránit manželství. Olga má pro celou rodinu velké oznámení. A José to rozhodně nečekal. Zareaguje poměrně zkratkovitě.

Radim Pátek se konečně rozhodl pohnout se svatebním oznámením jejich budoucí svatby. A jak je jeho zvykem, rozhodl se pořádně ušetřit. Nápad, že by José namaloval jejich oznámení, nevyšel, a tak zašátral v dalším seznamu obyvatel Zátoky, aby měl co největší slevu. Nikoho by ale nenapadlo, že se dostane až k pohřebnímu ústavu. Ten mu vydal svatební oznámení s patřičným stylem. Všichni v Přístavu jsou z takového oznámení konsternovaní, ale Milenka je nadšená. Konečně má černé na bílém, že se budou brát a o jejich lásce ví minimálně celá Zátoka oficiálně.

Petr připravil pro svou Johanu tajnou oslavu narozenin. Dárek se ovšem příliš nevyvedl.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT ONLINE. NAJDETE JE NA PRIMA PLAY.

Roman s Markem se chystají na oslavu Foto: Roman s Markem se chystají na oslavuFoto: archiv Prima

Další Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě!


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?