Pátek
20.15
na Primě

Johana našla u Petra podprsenku! Podvádí ji?

Přístav - Johana našla u Petra cizí podprsenku Foto: Přístav - Johana našla u Petra cizí podprsenkuFoto: archiv Prima

Zatímco v Zátoce se řeší případ s Radimem, který se nemůže probudit, v Praze řeší v bytě Skálových daleko horší situaci. Johana totiž našla na klice dveří podprsenku. Znamená to, že ji Petr podvádí, nebo to byly jenom fanynky?

Žít s muzikantem je tvrdé martyrium, které unese na bedrech jen málokterá žena. Mohlo by se zdát, že když Johana najde na klice dveří spodní prádlo, bude pořádně naštvaná.

Johana však tuší, že za tímto nestydatým aktem stojí fanynky, které se u Petra stavily minule. Neodbytné slečny musela Johana sama vyhodit z bytu. Holky se však viditelně nevzdaly. Petrovi vytvářejí na sociálních sítích fanouškovskou základnu a adorují ho na každém kroku. Samotný Petr se tomu logicky příliš nebrání.

Johana vyhodí fanynky Foto: Johana vyhodí fanynkyFoto: archiv Prima

Jak Lukáš, manager Petra, později Johaně vysvětlí, fanouškovská základna je to nejdůležitější, co může hudebník mít. Johana by proti nim neměla tolik zbrojit, i když je jasné, že nacházet cizí spodní prádlo ve svém bytě, není příliš košer.

Vyrovná se Johana s vlnou slávy, která Petra zaručeně čeká?

Podívejte se na video, jak elegantně a s noblesou to Johana vyřešila s Petrem.

 

Roman chce po Tereze dítě Foto: Roman chce po Tereze dítěFoto: archiv Prima

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Chcete vědět, co se bude dít v celém dílu? Upoutávku najdete tady:

Článek

Ouško ho však překvapí Foto:

Ve středečním Přístavu zemře Radim!

Středeční Přístav zažije velice smutnou situaci. Radim nedýchá. Milenka je na prášky a celá Zátoka u jeho smrtelné postele netuší, co s ním! Bude to další kšeft pro...


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?