Pátek
20.15
na Primě

José chce zpátky do práce. Co na to zaměstnaná Olga?

Co uvidíte v pondělním Přístavu ve 20.15? Vztah Josého a Olgy se začíná přiostřovat stejně jako manželství Pepy a Krupice. José začíná toužit po něčem jiném než hlídání dětí...

José je už nějaký ten pátek doma na mateřské dovolené s malou Klárkou. Otec na plný úvazek se stará samozřejmě i o malé hady (dvojčata), kteří jsou už školou povinní. Olga si po porodu příliš nevydechla, naopak nastoupila do pracovního procesu ihned.

José trpí jako ostatní ženy na mateřské dovolené – cítí se izolovaný a chce trávit čas se svou partnerkou, zároveň by se však viděl i jinde než jen u malých dětí. Navrhne Olze, že by mohl jeden den v týdnu malovat, ale Olga o tom nechce ani slyšet. Momentálně je svou firmou zaměstnaná na stodvacet procent. Nechá si to líbit José?

Romanovi se zapalují lýtka. Ale je to správně?

Manželka Marka Skály, Tereza, najde ve svém pokoji Romana, který se snažil nenápadně propašovat do jejího pokoje natrhané luční kvítí. Roman tvrdí, že je to poděkování za to, jak mu Tereza pomohla s jeho kauzou "nabourané auto". Markova manželka je velice mile překvapená. Jejich konverzace tady však nekončí.

Roman se během celého dne snaží pracující Terezu nějakým způsobem odreagovat. Samozřejmě u toho je jako vždy velice okouzlující a provokující zároveň. Jejich procházka i tak skončí poměrně neslavně. Co na to říká Marek Skála?

Přístav (20) - Obrázek 5 Foto: Přístav (20) - Obrázek 5Foto: archiv

Svatba v Přístavu

Olze zrušili hostinu pro svatbu, která by měla být ve stylu trampů. A tak ji napadne, že by se jejich svatba mohla uskutečnit přímo v Přístavu. Podnikavá Milenka už má všechno naplánované a Roman kmitá kolem potencionálních klientů, aby tuto zakázku získali. 

Měla by pomáhat i Johana, která se právě vrátila z festivalu společně s Petrem. Je zamilovaná až po uši, a tak teď pochopitelně nemá na jakoukoliv práci náladu. Zamilovanost jí však zkazí Tereza, která se o bohémském Petrovi nevyjádří zrovna lichotivě.

Pepa se vrací do prázdné chaty

Pepa se s vlastní manželkou neustále hádá. Jeho touha po dítěti je stále silná, zatímco Krupice už ví, že s Pepou dítě rozhodně nechce. Pepa se však nevzdává. Neustále Pavlínu hlídá, aby zavolala svému gynekologovi kvůli testu plodnosti. Jeho snahy vedou vždy k hádkám, které chodí zapíjet do Přístavu. Opilý se však v noci vrací do prázdné chaty. Opustila ho Krupice?

Přístav uvidíte na Primě v seriálu Přístav už toto pondělí ve 20.15!

 


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?