Pátek
20.15
na Primě

Kde bydlí Krupice nebo Pátek? Blogerka Jitka vás provede Zátokou

Chcete se podívat, kde bydlí Radim Pátek s Milenkou? A jak daleko od něj žije Krupice s Pepou? Jitka, místní blogerka, vás provede osadou Zátoka a ukáže vám, kde většina postav, které vídáte v seriálu, bydlí. Podívejte se na video.

Devětadvacetiletá Jitka sice nepochází přímo ze Zátoky, ale v Zátoce bývá díky nově otevřenému Přístavu hodně často. Osada je tak malá, že se tu všichni znají. Po rozchodu s přítelem se pohledná bruneta přestěhovala zpátky do Špičky, kde prožila dětství.

Krásná příroda a pohodová atmosféra u vody ji nadchla natolik, že se rozhodla psát blog. Jitka má zkrátka kreativní duši, kterou potřebuje uplatnit, proto na jejím blogu najdete návody na různé vychytávky do domu, recepty, podle kterých často peče s Johanou nebo pomáhá Josému.

Jitka vám ukáže ty nejdůležitější milníky v Zátoce Foto: Jitka vám ukáže ty nejdůležitější milníky v ZátoceFoto: All

Život v Zátoce

A od té doby, co se v chatové osadě otevřela nová hospoda Přístav, nemusí se rozhodně bát o nedostatek témat. Jitka totiž píše o celém svém životě, tedy i o lidech, které potkává.

Proto se na jejím blogu můžete dozvědět i něco o tom, jak postavičky ze Zátoky žijí. Nedávno se třeba svěřila, kdo ze zdejších mužů se jí vlastně líbí.

Dívka ve žlutém, jak si přezdívá na blogu, vás teď provede celou osadou a ukáže vám, kde postavy bydlí. Zajímá vás, jak daleko od sebe bydlí Radim Pátek a Pepa Krupička? To vám prozradí ve videu.

Blog Dívky ve žlutém najdete na adrese www.divkavezlutem.cz

Další díl Přístavu uvidíte zase v pondělí ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?