Pátek
20.15
na Primě

Kdo chytí správný kurs? Podívejte se na všechny upoutávky nového seriálu Přístav!

Hospoda Přístav je u řeky Foto: Hospoda Přístav je u řekyFoto: archiv Prima

Kdo vás vyšplouchne? A kdo zůstane na suchu? Podívejte se na krátké upoutávky, jenž prozradí, jak bude vypadat nový seriál Přístav, který vypráví příběhy z Posázaví. Kromě krásné krajiny, vás v seriálu čekají i otázky ze života. Takže, pojďme chytit ten správný kurs, my vám dáme odpovědi.

Pražák jako Brno a bývalá hvězda hokeje se rozhodne změnit život od základů. Marek Skála, kterého ztvární Martin Dejdar, se v chatové osadě Posázaví obnoví místní hospodu hned u řeky, kde má stylově zaparkovaný svůj vlastní hausbót, jenž mu dává svobodu.

Aby se jeho byznys už na začátku nepotopil ke dnu, bude mu pomáhat Roman Mareš (Filip Blažek), bývalý svatební fotograf. "Pražáci" se tak dostanou do teritoria místních obyvatel, kteří zpočátku nejsou jejich zjevením vůbec nadšení. Hospoda Přístav pod vedením Marka a Romana je však sblíží. A oba dva začínají poznávat specifické obyvatele chatové osady Zátoka.

Každý má svůj příběh a každý z nich má důvod, proč v Zátoce žije. Jedno je jisté, Marek a Roman rozvíří stojaté vody Zátoky a vystane spoustu nových otázek. Pojďte se na ně podívat.

Podívejte se na první televizní upoutávky:

Po otázkách, máme ukázky, jenž vám nastíní odpovědi:

Chcete poznat hlavní postavu Marka Skály? Podívejte se na rozhovor:

Jedna z postav, kterou diváci už poznali ve Svatbách v Benátkách, bude Roman Mareš. Co nám o něm prozradil Filip Blažek?

 

Chcete poznat všechny hvězdy seriálu?

Přístav promo - Obrázek 1 Foto: Přístav promo - Obrázek 1Foto: archiv Prima

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?