Pátek
20.15
na Primě

Kdo vás baví nejvíce v Přístavu? Hlasujte!

Marek a Roman připravují i venkovní sezení u hospody Foto: Marek a Roman připravují i venkovní sezení u hospodyFoto: archiv Prima

Ve středu jste mohli vidět první díl seriálu Přístav. V příbězích z Posázaví budete pravidelně vídat oblíbené herecké tváře. Martin Dejdar s Filipem Blažkem hrají pohodové cizince, zatímco takový Petr Čtvrtníček baví svou negativní charakteristikou. Která postava je vám zatím nejsympatičtější?

Seriál Přístav je plný hereckých jmen, které něco znamenají. Hlavní postavu  Marka Skály ztvárňuje Martin Dejdar. Bývalý hokejista a učitel tělocviku a zeměpisu na pražském gymnáziu v jediný moment nechal práci, opustil manželku a odstěhoval se z Prahy, aby mohl začít úplně nový život.

V novém životě mu pomáhá Filip Blažek jako velký pohodář Roman Mareš, který s ním otevírá hospodu. Oba dva společně začínají na novém místě a postupně potkávají podivné figurky chatové osady. Pánové všechny svoje útrapy spojené s těžkým začátkem komentují pohodovým humorem.

Seriál Přístav můžete sledovat vždy po odvysílání také online v našem televizním archivu Prima Play.

Pokud dáváte přednost televizním obrazovkám, máte šanci se na premiérový středeční díl podívat tuto neděli na Primě v 17.35.

Jaká postava se vám líbí (zatím) nejvíce?

 

Anketa

Jaká postava seriálu vás baví nejvíce?

A jakou dvojici jste si stihli oblíbit?

Anketa

Jaká dvojice v Přístavu vás baví nejvíce?

Přístav uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?