Pátek
20.15
na Primě

Kdy natáčení potrápí i zkušené herce? Když se musí koupat v zimě!

V Přístavu se stává tradicí, že se v řece, která je coby kamenem dohodil, někdo z herců vykoupe. Někdy chtěně, jindy nechtěně. Seriál se začal natáčet v půlce léta, a tak nějaké to koupání nevadilo, scénář se však na počasí neptá, a tak herci někdy tak trochu mrznou ve vodě.

Jestli divák Přístavu něco právě teď ocení, je to uvolněná letní atmosféra, která se právě klube do prvních ranních mrazíků, hustou mlhou nad řekou a prvními svetry. Zatímco my příběhy Zátoky sledujeme v teplých ponožkách s kakaem v ruce, herci se koupají v řece.

Přístav se začal natáčet v půlce července, kdy panovala po celé České republice neuvěřitelná horka, zchladit se v řece a ještě pracovat byl tak vlastně dar od boha. Jenže letní atmosféra se musela hrát i ve chvíli, kdy tak hezky nebylo. Přišly první mrazíky, zataženo a studený vítr. I v tomto momentě musí herci nastoupit jako uvolnění plavci před kameru.

Ptali jsme se Martina Dejdara v jakých podmínkách se natáčela scéna, kdy zachraňuje Jitku Schneiderovou, která se pořezala ve vodě.

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?