Pátek
20.15
na Primě

Která scéna se vám líbila z 64. dílu nejvíce? Hlasujte!

Do bytu vtrhne Tereza, které je jadné, jak setkání Romana a Marka dopadne Foto: Do bytu vtrhne Tereza, které je jadné, jak setkání Romana a Marka dopadneFoto: archiv Prima

V pátek večer jste mohli vidět další díl Přístavu. V pořadí už 64. – a stále je na co se koukat. Roman konečně atakoval Marka, který z Přístavu vysloveně utekl. Mili chce dítě a José má hodně podivný vztah s Ivanou. Hlasujte, která scéna se vám líbila nejvíce!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Zátoka je vzhůru nohama. Johana zavolala Romanovi, že Marek se má ukázat na obědě v Praze. I ona chce, aby si to pánové mezi sebou konečně vyříkali. Marek by neměl Romana tahat za nos. Roman je teď v Přístavu na všechno sám.

Ivana se dozví, že José už vztah s Olgou oficiálně ukončil, strávili spolu jeden společný večer a trochu se to zvrtlo. Možná je Ivanka příliš citlivá. Možná k němu cítí něco víc. Ivanka zkrátka utekla z Přístavu ve chvíli, kdy se ji José pokusil obejmout.

Karty se pro Radima Pátka poprvé obrátily. Zatímco to byl on, kdo vždy své okolí vydíral, Ouško vydírá jeho. Vyšetřovatel Ouško přichází s důkazem o jeho rodičích a spolupráci s STB. Fakt, který se nedá změnit, by Radimovi v Zátoce hodně pošramotil pověst, Radim chce dokonce Ouška zabít, ale jeho fyzické rozměry mu to nedovolí – dost by se totiž nadřel!

Hlasujte, která scéna je podle vás nejlepší!

Anketa

Jaká scéna z 64. dílu se vám líbila nejvíce?


1) Když Mili bere antikoncepci

2) Vylité nudle na Romana a Marka

3) Jeden těžkopádný důvod, proč nezabít Ouška

4) José a Ivana se sbližují. Odhalili své pravé city?


Marek se objeví u Johany Foto: Marek se objeví u JohanyFoto: archiv Prima

Co uvidíte příště?

Příští díl Přístavu uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?