Pátek
20.15
na Primě

Marek se vrací do Zátoky, kde neteče voda

Radim Pátek se rozhodl na neštěstí, které způsobil Pyšta, vydělat miliony. A Marek Skála, toho času nezvěstný majitel Přístavu, se vrací. Bude to navždy? Podívejte se už v pátek na Primu ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Marek Skála je pořád velké téma v Přístavu. Tereza se dokonce s Romanem poprvé vážně pohádá, protože chce, aby mu Roman zavolal a konečně se domluvili. Na Romana totiž začínají tlačit i štamgasti hospody. Kdo tedy bude vlastnit Přístav dál? Céčko se dokonce nabízí, že by se stal majitelem a Romana Mareše by stejně jako Josého zaměstnal v hospodě. Marek se už musí konečně vyjádřit.

Rozhodně ho však nikdo nečekal tak brzy přímo v Přístavu. Příchod (Romanem) nenáviděného Marka je ve vší pohodě. Ale Marek nemá tušení, že ho čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí v životě. Buď opustí Krupici a Prahu, nebo opustí svůj přístav jménem Přístav, který tak pracně celý rok budoval. Dokonce přežil i ty nejhorší časy zimu bez všech turistů, cyklistů a většiny starousedlíků.

Všechno o jeho rozhodnutí mluví zpočátku jasně. Marek totiž už v Praze nabídl dceři Johaně, aby si s přítelem Petrem půjčili jeho hausbót na celé léto.

Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž Foto: Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportážFoto: archiv Prima

Milenka je namydlená

Milenka se zrovna sprchuje, když přestane téct voda. Jenom v ručníku utíká do kuchyně, kde se jí zdrcla koprová omáčka. Během jejího lamentování ještě stihne urazit Josého, kterého znervózňuje tím, že je nahá. Mili si celou dobu myslela, že José byl vždy hodný muž bez velkých erotických eskapád. A to Josého velice urazí.

Mili nakonec chodí prodávat společně s Radimem čepovanou vodu z jejich tajemného pramenu pod chatou. Můžete se těšit na hodně vtipné scény.

Johana navštíví Přístav Foto: Johana navštíví PřístavFoto: archiv Prima

Ivana plánuje svatbu

Ivana se do svatby příliš nehrne, ale Míra Šimáček, otec její dcery Markétky, splnil všechno, co slíbil. Bere léky na svou agresivitu a impulzivní jednání a jak se zdá, zatím seká dobrotu jako správný partner.

Momentálně pro sebe na svatbu shání svědkyni. Jediná žena, s kterou si rozumněla v Zátoce, byla Krupice. Ta emigrovala do Prahy a nechce se z ní hnout. Stejně jako nechce potkávat místní, proto svědčit u její svatby odmítla. Ivana neví, koho by požádala.

A Míra takový krok od kamarádky komentuje dost nehezky. V ten moment se Ivana naštve a zmíní jméno José. Oheň je na střeše.

To vše uvidíte na Primě už ve 20.15 v pátek.

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?