Pátek
20.15
na Primě

Martin Dejdar si z nás dělal během milostné scény legraci, vypráví Petr Lexa

Ve středečním Přístavu jste mohli vidět zpěváka Petra lexu v jeho první milostné scéně s Johanou Skálovou (Sandra Černodrinská). Petr sbírá první zkušenosti před kamerou a během této scény si z něj pěkně vystřelil jeho herecký kolega Martin Dejdar. Podívejte se na rozhovor.

Petr Lexa hraje v seriálu tak trochu sám sebe, jeho seriálový charakter je nejen jmenovac, ale také "trpí" stejným povoláním. Muzikanta Petra můžete slyšet ve skupině SLZA, toho seriálového Petra momentálně nejčastěji v pozici, kdy se snaží vyžehlit, co se dá.

Seriálovou Johanu se mu totiž podařilo pořádně naštvat a zklamat kvůli tomu, že jí lhal. Petr jí přísahal, že se s jeho bývalou přítelkyní rozešel. Jak se však ve středu ukázalo, nebyla to tak úplně pravda. A tak musel otec Johany (Martin Dejdar) do podkroví za Petrem, který v tu chvíli prováděl s Johanou nepřístojnosti pod peřinou, aby si Petr vyzvednul v hospodě svojÍ údajnou ex-přítelkyni.

Jak vypadala první milostná scéna?

Pro Petra Lexu to byla rvní milostná zkušenost před kamerou, a prý to opravdu nebylo nic příjemného: "Naštestí jsem měl aspoň tročko a trenky," oceňuje rozhodnutí autorů seriálu. Nezapomněl se s námi také podělit o historku, kdy ho přímo během natáčení škádlil Martin Dejdar, který měl společné muchlování se Sandrou Černodrinskou překazit. "Museli jsme pod peřinou čekat na Martina, aby nám to muchlování překazil, ale on si s tím dával schválně na čas, protože věděl, že nám je to nepříjemné," směje se Petr.

Petra uvidíte v dalším dílu už příští pondělí na Primě!

Chcete vidět celé scény, o kterých Petr Lexa vypráví?

Článek

...ale před kamerou nikdy nestál. Foto:

VIDEO: Muchlování Petra a Johany překazí jeho první holka!

Ve středečním Přístavu ve 20.15 na Primě uvidíte i to, že mužům se nedá tak úplně věřit. Ověřila si to i naivní Johana, která je vášnivě zamilovaná do Petra. V Přístavu se...
Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?