Pátek
20.15
na Primě

Mili začíná natáčet vařicí videa na internet! Bude z ní vlogerka?

Videa Milenky mají na internetu úspěch Foto: Videa Milenky mají na internetu úspěchFoto: archiv Prima

Drak se chystá kuchařku Mili Pátkovou z Přístavu vyhodit, protože neumí vařit zdravá jídla. Nevlastní syn Mili, Martin, však své maceše poradí skvělý nápad. Ať natáčí videa o vaření na YouTube! Co dalšího uvidíte na Primě tento pátek ve 20.15?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili Pátkové hrozí v Přístavu vyhazov. Drak ji už dál nechce platit, protože Mili Pátková podle něj neumí uvařit jídlo, které je momentálně in. Zdravé a bio jídlo ovšem odmítají i místní štamgasti. Přesto by se měla Mili poohlížet po jiném místě, protože je vidět, že ji Drak v Přístavu nechce.

Martin, syn Radima Pátka, který studuje ČVUT a vyzná se v počítačích, jí nabídl, aby natočila YouTube videa o vaření české klasiky, což jde samozřejmě Mili nejlépe. Natáčení je hodně zábavné – Mili se snaží správně artikulovat a popisovat všechny kroky. V tom je vyruší Drak, který si rozhodně nepřeje, aby se u nich v kuchyni natáčelo.

Mili během prvního natáčení dokonce dokáže popsat Martinovi, jak se s Radimem, jeho otcem, dali dohromady. Už teď vám můžeme prozradit, že to byla vesnická romance jako vyšitá!

Mili má z prvního videa obrovskou radost! Foto: Mili má z prvního videa obrovskou radost!Foto: archiv Prima

Vyměklí rodiče

Takoví jsou Pepa s Koblihou, kteří zjistí, že jejich náctiletá Anča se poprvé zamilovala na táboře. Momentálně si jejich dcera přeje, aby za ní její milý přijel, spal by ve stanu na zahradě. Pepa se s tím, že jeho nevlastní dcera vyrostla tak rychle, těžce smiřuje. V Přístavu tak přijde řeč i na to, kdy muži ze Zátoky ztratili panictví. A to bude velice zajímavá diskuse!

Tereza se vrací z nemocnice

Tereza se konečně mohla vrátit z nemocnice domů. Roman se o ni vzorně stará a je šťastný, že má Terezu doma. Dokonce jí i zamkl pracovnu, aby pár dní nemohla pracovat. Do Zátoky za ní přijede i šéf, jenž očekává, že Tereza bude znovu pracovat, a to nejlépe hned.

Během jeho návštěvy se ve dveřích domu objeví také Drak s květinou. Stále nedostal z hlavy, že přemluví Terezu, aby jeho případ vzala a soudila ho k jeho prospěchu. Tereza vše rázně odmítá. A Drakovi začíná docházet, že tady neuspěje.

Podívejte se na Přístav už tento pátek ve 20.15 na Prima LOVE.

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?