Pátek
20.15
na Primě

Momentky ze zákulisí natáčení: Drony, ale i pomocné čluny

K hausbótu bylo nutné přidat i člun se štábem Foto: K hausbótu bylo nutné přidat i člun se štábemFoto: All

Středeční díl Přístavu s názvem Dluh byl i náročný na přípravu. Scéna, kdy hlavní protagonisté skočí šipku do vody si řekla o větší technickou přípravu. Štábu pomáhal létající dron s kamerou a člun, jenž byl připravený vždy vyrazit. Podívejte se s námi do zákulisí.

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. Pátý díl uvidíte už v pondělí.

Martin Dejdar a Vanda Hybnerová měli manželskou rozepři. Klasicky by maximálně létaly talíře, ale co dělat, když jste uvězněni na hausbótu v půlce řeky? Oba dva představitele hereckých rolí tak čekalo pořádné prověření kondičky. Když uvidí Marek, že se Tereza snaží odjet s jejich hausbótem pryč ze Zátoky, rozhodne se skočit do vody a přeplavat půlku řeky, aby se k Tereza dostal. Tereza se rozhodne, že na hausbótu s ním dál nebude, a tak musí skočí do vody a plavat směrem k Přístavu.

Natáčení v exteriérů u řeky se tak neobešlo bez létajícího dronu s připevněnou kamerou a se štábem, jenž plul za hausbótem, aby mohl kdykoliv pomoci. Velké štestí bylo, že v moment natáčení bylo venku okolo čtyřiceti stupňů, takže práce u řeky bylo velké vysvobození.

Podívejte se s námi do zákulisí:

A jak vypadala scéna v seriálu?

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?