Pátek
20.15
na Primě

Muži z Přístavu budou hrát proti hokejistům z Nagana!

Seriál Přístav bude v pondělí žít hokejem. Parta ze Zátoky se utká s legendárními hokejisty, které si zahráli Roman Čechmánek, Jiří Hrdina, Jiří Šlégr, Martin Procházka a Milan Tichý.

„Před kamerou jsem stál poprvé, byl to hodně zajímavý a zase úplně jiný zážitek. Přiznávám, že jsem měl trochu trému, nevěděl jsem, do čeho jdu. Seriál Přístav znám, ale bohužel nemám čas ho pravidelně sledovat,“ říkal Roman Čechmánek.

Oproti němu Jiří Šlégr už před seriálovou kamerou stál. „Při natáčení před zhruba deseti lety jsme se potkali s Martinem Dejdarem. Ale v HC Olymp jsme spolu nehráli, já na to neměl čas. Dnešní zápas byla legrace, seriál je nadsázka, herci byli moc fajn, užili jsme si to,“ hodnotil Jiří Šlégr.

Kdo vyhraje? Foto: Kdo vyhraje?Foto: archiv Prima

Speciální úkol dostal ve scénáři Petr Čtvrtníček alias Radim Pátek. Na nohou mu přistály snad sto let staré brusle, které mu členové produkce přidělávali na boty několik dlouhých minut, a na hlavě měl helmu, již nosili členové zásahové služby VB z totalitních časů. Jeho láska Milena Hrdá (Kaira Hrachovcová) mu zahřívala místo na lavičce.

Našlapaný zápas

Jak dopadl zápas, to uvidíte už v pondělí večer. Můžeme vám pouze prozradit, že zápas bude narušen Mírou, který nedávno dostal nové prášky. Ty mu viditelně také neprospívají, protože Míra je po nich nabuzený tak, že připomíná někoho na drogách.

Roman Mareš ve vybrané společnosti Foto: Roman Mareš ve vybrané společnostiFoto: archiv Prima

A ještě našlapanější párty

Hokejisti vzbudí pozdvižení nejen u mužů, kteří si nechávají podepisovat hokejové kartičky (a Pátek chce zase pořádně "vyrejžovat"), ale i u žen. Roman Čechmánek se bude snažit sbalit sympatickou ženu na baru v Přístavu. Bohužel, je to Markova Krupice, která je po uši zamilovaná do Marka Skály.  Okouzlená Milenka bude všechny hokejisty masírovat. Nakonec se pokusí dělat oči na každou "hokejku", která projde kolem. Radim ji má však na očích!

V Praze se mezitím hádají Johana s Petrem, jelikož se Johana nehodlá smířit s fanynkami.

Hokejový zápas a mnoho dalšího uvidíte na Primě v pondělí ve 20.15 již toto pondělí!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?